Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnya emberek szerintetek a...

Csúnya emberek szerintetek a csúnya emberekkel úgy beszélnek mint a kutyával?

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 10:29
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

19


De te sem lógsz vagy randizol csúnya emberrel. Az még belefér a kedvesség definíciójába? :)

2022. dec. 6. 12:05
 22/42 anonim ***** válasza:

18as vagyok

Akkor most olvasd el mégegyszer azt a részt, amit idéztél tőlem. Nem barátokról írtam, hanem azokról, akiket megismertem.


De ismétlem, ha csúnya vagy, könnyen be tudod bizonítani. De nekem gyanús, hogy valójában csak egy hőbörgő testképzavaros vagy.

2022. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

19 vagyok.


A legjobb barátnőm nem szép. A férjem sem egy adonisz de nagyon szeretem, mindennél jobban.

2022. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

22


“ De ismétlem, ha csúnya vagy, könnyen be tudod bizonítani. De nekem gyanús, hogy valójában csak egy hőbörgő testképzavaros vagy.”


Nem kell bizonyítanom semmit mert nem csak magam nevében beszélek, leírtam a társadalom szót már nemegyszer. És mégsem jött át.


Ha küldenék fotót biztosan annyit mondanál, hogy á nem is vagy az, egy jó frizura mindent megoldana.


De az ember nem hülye ha már több mint 30 éves, tudja hogy működik a társadalom, az emberek.


“ Nem barátokról írtam, hanem azokról, akiket megismertem.”


Én meg azt , mondom, hogy csúnya embert nem is akartál megismerni mert minek.

2022. dec. 6. 12:11
 25/42 A kérdező kommentje:

23


Az, hogy nem adonisz még nem jelenti azt, hogy csúnya.


Ha nincs semmi szembetűnő rossz vonása akkor simán csak átlagos, helyes. Ők nem szenvednek súlyos hátrányt.


Nem tudom ha le kell írnom a csúnya szó definícióját.0

2022. dec. 6. 12:13
 26/42 anonim ***** válasza:
A kérdező egy súlyos testképzavaros, depressziós valaki, aki mindent másra akar kenni... nem szakemberhez megy, hanem talált magának bűnbakot akit/amit úgy állít be, mintha az valós lenne, és tényleg ezen bűnbak lenne az ő nyomoráért felelős
2022. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"akit megismertem" - te ennyire fogyatékos vagy? Vagy te ha találkozol egy emberrel, mert egy iskolába jártok vagy egy munkahelyen dolgoztok, akkor ignorálod, mert "nem akarom megismerni"? Értem én, hgoy vergődsz, de ez már nagoyn szánalmas...



Te most feltettél egy kérdést, amire ha bárki kifejezi, hogy nem ért egyet veled, akkor azt leszólod.

Azaz csak a helyeslő válaszokat fogadod el. Ez így ebben a formában nem kérdés. Arról nem is beszélve, hogy valójában nem akarsz megtudni semmit, csak fröcsögni akarsz.


Fordulj szakemberhez. Láthatóan azért kaparsz, hogy bebizonyítsd magadnak, hogy mindneki más a hibás a nyomorodért. Ugyanakkor ettől sosem leszel elégedett és nyugodt, úgyhogy holnap is ki fogod tenni ezt a kérdést, ahogy tegnap is kitetted és tegnapelőtt is.

Nekem mindegy, hogy boldog vagy-e vagy sem. Igazából az sem érdekel, hogy élsz-e vagy halsz. De neked elvileg fontos a saját életed. Ha ez így van, akkor fogd magad és kezdj el dolgozni magadon, mert enélkül nem lesz jobb. Van eg yhalom jó pszichológus, válogathatsz köztük. De az első lépés az, hogy abbahagyd a tiltakozást és belásd, hgoy segítségre van szükséged.

2022. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

27


Semmi segítségre nincs szükségem, voltam már pszichológusnál aki egyetértett azzal (alacsony köpcös férfiként), hogy csúnyaként nehezebb de ennek ellenére kell találni olyan dolgokat amik örömmel töltenek el és ez lehet nem más emberek társasága lesz. Tehát ennél többet egy pszichológus nem tud tenni. Mert min kellene dolgoznom? Helyrekupálnom a fejem, az arcszerkezetem. Hogyan? Mondd meg nekem!

A belsőmre úgysem kíváncsi senki, amíg a külsőd lúzer addig az embereknek lúzer vagy. Ennyi. Nincs mit filozófálni ezen. Pofátlanság viszont ezt a jelenséget letagadni. Egyenesen szívtelenség.

Szerinted tehát nincs külsőre ítélés, iskolai bullying, a társadalom gyönyörű és igazságos?

2022. dec. 6. 12:31
 29/42 anonim ***** válasza:
62%
Kamugép, ilyet egy pszichológus sem mond. Nem voltál te sehol, senkinél, otthon esz a fene, otthon hisztizel magadban. Csináld, erről szóljon az életed, írd ki minden nap.
2022. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

27


Meg még azt sem érted meg, hogy amiért te nem ismertél meg csúnya embert még nem jelenti azt, hogy nem léteznek. Egy kisebbsegről beszélünk ne feledjük, akik aránya 5-15% között mozog.

2022. dec. 6. 12:34
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!