Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek Bitcoinnal, tudok...

Átvertek Bitcoinnal, tudok valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hónapja feldobott az Instagram egy hirdetést, ahol ilyen manipulált meccseket árult az illető. Igaz, hiú voltam és önhibám miatt előfizettem egy ilyen mérkőzésre Bitcoinnal (gondoltam próba szerencse) 40.000 Forintról van szó, tudom nem nagy összeg, de azért gondoltam, rá hogy jó lenne visszaszerezni. Tudok ez ügyben tenni valamit vagy teljesen felejtős a dolog?



2022. nov. 23. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bitcoinban fizettél esélytelen, bár amúgy is necces.


Mivel mennél be a rendőrségre, bundázott meccsekre akartam fogadni, de átvertek? 😂

2022. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se tudsz tenni. Ha forintot utaltal volna ugyanez lenne a bitcoin irrelevans itt.

A gaz az hogy csalasban akartal resztvenni es atvertek :)))

2022. nov. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Megérdemled báttya. Csalni akartál, bíztál egy idegenben, ez igazi lúzerség ;)
2022. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Képernyőkép ***** válasza:
Csalótól vártad hogy becsületes lesz?
2022. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az aluljáróban veszel egy "lopott" parfümöt, majd kiderül hogy nem eredeti, akkor sem viszed be a rendőrségre hogy hamisítvány..
2022. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az instagramot perelheted, mivel nem ellenőrizték a hirdetést. Kérdés, hogy érdemes-e... Valószínűleg a csalók is ebben bíznak. Az insta (meta) meg dörzsöli a tenyerét a hirdetési bevételek után. Na, ez az igazi csalás. A Google ugyanezt csinálja.
2022. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

2-es:"csalasban akartal resztvenni"


Részt is vett benne, csak a f.sz rossz oldalán :D

2023. febr. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!