Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt Jajgat mindenki folyton?...

Mièrt Jajgat mindenki folyton? Mièrt mondják sokan mindig hogy "Jaj,Istenem!" Ennyire fájdalmas az èlet,ès ennyire sokan vallásosak?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg,hogy a Magyar emberek 99/8-%-a folyton jajgat mindenèrt,mindig mindenki jajgat. Ès folyton mindenki azt mondja hogy "Jaj,Istenem" meg Istenem. Nem èrtem. Ennyire gondviselt egy szenvedő nèp a magyar,ès ennyire vallásos???🤔🤔🤔 Amint èn is mondom már megszokásból. De ha már lassan 33-ève nyugatnak meg az U.S.A. nak akarunk meg felelni,annyira fontos az idegen nyelv,ami teljesen jogos! De akkor a változatosság kedvèèrt mièrt nem az mondják az emberek hogy " Om my Goog" OMG! Lehet Angolul is ugyan azt mondani,nem? Èn mindig,vagyis gyakran mondom hogy O my God! OMG! Meg hogy " Istenem,istenem meg ettem az Ischlerem!" Múltkór a Patikában nagyon tetszett egy idős nèninek. Istenem,istenem meg eszem az Ischlerem. Ami voltakèpp egy nagyon finom süti!😋😋😋😋🍰🥧🥧🍰🥧🍰 Vagy Oroszúl is szoktam mondani hogy "O Vozse voi" O Istenem. Már csak Franciául kène meg tanulni meg Spanyolul. Vagy inkább Hèberül. Amint van a telómon egy app,amint világ összes nyelveit lehet tanulni. De szerintem az "Jaj,meg Ó Istenem "egy igazi Hungarikum! Magyar szokás,pont ahogy a káromkodás.Mègis a legtöbb Magyar nagy Keresztèny vallásos,akik nem tűrik a káromkodást..Tegnap egy öreg úr ezèrt rám is szól...Aztán èn vissza szóltam neki,na inkább azt ide nem îrom,mert törölnek.
2022. dec. 7. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán én is mondom, pedig nem vagyok hívő
2022. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!