Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kb. 10 hónapja felszívódott...

Kb. 10 hónapja felszívódott egyik barátnőm a facen rám irt olyan kéréssel hogy pénzt kölcsönözzek neki, ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Pár éve Németországba ment dolgozni és facen tartottuk a kapcsolatot, de nem napi szinten, inkább főleg hétvégén.

Aztán ott pasija lett és azóta rám se irt, egyáltalán nem reagált a pár üzijeimre, mert érdeklődtem hogy még is mi a szitu hogy nem ir, talán baj van stb. ?

De nem reagált erre és láttam hogy elolvasta, bár egyszer irta hogy majd válaszol, de azóta sem irt mostanáig és eltelt azóta nagyjából 10 hónap.

Első két üziben felvázolta hogy szétment a pasijától, munkahelye nincs, egyik ismerősénél húzta meg magát és le van égve teljesen, meg kicsit beteges stb.

Azt irta hogy szeretne egy fontosat kérdezni és azóta irt is, de én meg nem merem kinyitni az üzit mert tuti hogy kölcsön szeretne kérni tőlem.

Nem vagyok fukar és készséges vagyok a környezetemben élőkkel, de amikor nincs valakinek gondja, problémája olyankor lexarnak engemet magasról, levegőnek néznek, most meg ilyen helyzetben egyből megtalálnak!

Nem dühitően ez pofátlanság??

És még nekem kell kellemetlenül éreznem magam, mert ha megtagadom a kérést akkor meg undoritó fukarnak önzőnek néznek majd.

Tudja hogy jól keresek meg minden, ezért is fordul hozzám biztosan.

Hagyjam az egészet és én is csináljak úgy mint ő ahogyan felszivódott???


2022. dec. 7. 14:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A 18-as válaszán, ami igaz is lenne:) Jól döntöttél.
2022. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
21: Jah, azon én is nevettem és igen az úgy is lenne szó szerint. :D
2022. dec. 8. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!