Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A jól öltözött,ápolt emberek...

A jól öltözött,ápolt emberek vagy a nem jól öltözött ápolatlan emberek viselkednek kultúráltabban?

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Imadom az ilyen kerdeseket

Erre nem lehet normalisan valaszolni

Minden ember mas..

2022. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Ennek a kérdésnek is 0 értelme van.
2022. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szabad általánosítani ez igaz.
2022. dec. 7. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nagy általánosságban az előbbiek, de vannak ordító kivételek.
2022. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
78%
Mindkét csoport tud kulturálatlanul viselkedni, maximum az bunkóság típusa különbözik.
2022. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Személyfüggő teljes mértékben.Láttam én már bunkó elegáns embert is és nagyon normális rosszabbul öltözöttet is.
2022. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:
59%

Az (érzelmi) intelligenciától függ, hogy valaki hogyan viselkedik, öltözzön bárhogy. Az már sokszor meg lett tárgyalva hogy nem az az intelligens, akinek 5 diplomája van, ugyanis az belülről jön. Van, vagy nincs.

Megtanulni lehet ezt-azt, de piszkosul nehéz, mivel az illető nem érzi, így nem is érti, hogy mit lehet és mit nem. Hogy hogyan reagáljon le egy helyzetet, hogyan viselkedjen társaságban, miket mondhat és csinálhat.


Én ismerek olyan 8 osztályt végzett szegényesen öltözött illetőt, aki többet ér, mint a másik ismerősöm, aki öltönyös és több diplomája van, emberként pedig egy nagy nulla.

Egyszerűen csak ruhát kellene cserélniük és mindenki elhinné, amit lát.

2022. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!