Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hirportálokat olvassak...

Milyen hirportálokat olvassak ha egy kicsit kultúráltabb szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és úgy érzem felesleges információkkal vagyok teli pl. eddig ilyen cosmopolitan glamour meg ilyenféléjet olvastam es ezekkel nem leszek több..

Tudnátok tanácsot adni h miket olvassak ha értékesebb infokat szeretnék tudni

Előre is köszönöm:))



2018. júl. 23. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

The New York Times

Bbc

És

Hvg

2018. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező, a hírportáloktól nem leszel kultúráltabb, csak tájékozottabb. Én azt javaslom, hogy érdemes ellenzéki és kormánypárti médiumokat is olvasni.

Előbb már írták a HVG-t az főleg egy baloldali gazdasági lap. BAl oldalról a legtöbben a 444-et olvassák. Jobb oldalról én az Origót szoktam, az abszolút kormánypárti gyakorlatilag propaganda hírportál, továbbá Kurucinfót mint extrém jobbos ellenzéki portált.

2018. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Kettes, kapj a fejedhez: a gondolkodóember nem azt mondja,"jobbosvagyokorigótkell", hanem olvas és a TÉNYEK alapján véleményt alkot.


Ez a kulturált emberismérve,amiről a kérdező kérdezett. Kultúrember nem csak elolvassa,amit tutinem zavarja össze a világképét, és már megszűrték neki pártérdeknek megfelelően.

2018. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hármas egy kultúrember már általános iskola alsó tagozatában megtanul szöveget értelmezni. Azt írtam, hogy balos és jobbos portálokat is olvasson, mert akkor lesz jó képe a dolgokról.
2018. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én általában többet is olvasok (HVG, Origó, 24.hu) Nyilván mind torzít és húz valamerre...de a háromból "átlagolva" "több szemszögből nézve" nagyjából képbe kerül az ember. :D
2018. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hírportálok helyett, olvass könyveket. Jobban jársz.
2018. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg mégis hírportálokat olvasnál, inkább magad találd meg a neked valót. A legjobb, ha egy- egy hír kapcsán, több helyről is tájékozódsz.
2018. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!