Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belőletek milyen reakciót...

Belőletek milyen reakciót vált ki az az autómatrica, amelyikre az van írva, hogy?

Figyelt kérdés

"Gyerekkel vagyok, ne állj túl közel a kocsimhoz, mert nekib.szom az ajtót a sz.rodnak! Én szóltam!"



Én az ilyennek úgy beverném az ablakát..


2022. dec. 8. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
gyakorló elmebeteg lehet...
2022. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Alapvetően azért ez egy vicc akarna lenni, de van rizikója, hiszen léteznek olyan emberek, akiknek ettől kinyílik a bicska a zsebében.
2022. dec. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát sajnos IQ huszárok képesek kirakni ilyet..
2022. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Beállnék szorosan mellé és elindítanám a felvételt hogy ha tényleg kárt csinál akkor fizesse ki.
2022. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Elszomorít, hogy ilyen idegileg kabilis emberek szaporodnak, mert nagy eséllyel a gyerekeiket is tönkreteszik.
2022. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

*labilis, nem kabilis

Hosszú volt a nap, elnézését kérem mindenkinek!

2022. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Elgondolkodnék, hogy ha valóban gyereke van, miért tesz ki ennyire feltűnően egy trágár szöveget, hogy aztán a gyerek már oviban ezzel haknizhasson...
2022. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Csak egy matrica, ha valakiből ez kivált ennyi agressziót az ne üljön volán mögé.
2022. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Ahelyett, hogy agyerekét tanítaná meg arra, hogy hogyan kell a kocsiajtót használni, hogy kell bánni a tárgyakkal, hogyan ne b*ssza ki az ajtót, kiír egy ilyet... Az ilyenek szaporodnak az a legszomorúbb. Aztán csodálkozunk, hogy a gyerekek neveletlenek, azt hiszik nekik mindent szabad és ők a kiskirályok. Ezért is akarok elköltözni innen, nem szeretném a jövőbeli gyerekeimet ilyenek társaságában felnevelni.
2022. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

#8:

Ez egy direkt provokáló matrica, annyi a probléma vele.

2022. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!