Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetett valaki közületek...

Vezetett valaki közületek külföldi rendszámú autóval a Magyar autópályák egyikén autómatrica vásárlása nélkül? És ha igen, küldtek ki bűntetést?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem. inkább kifizetem azt a max 5000 Ft-ot matricára, minthogy küldjenek egy szép kis csekket
2021. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről és bizony ezt kiküldik.
2021. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos most az egyszer azért nem vettünk, mert soha nem látott tömeg volt az első két helyen, ahol tudtunk volna venni, annyira, hogy parkolóhelyet sem találtunk, inkább kigurultunk és mire a következő lehetőséghez érkeztünk, már több, mint a fele útat megtettük. 4 nappal később, mikor ismét úton voltunk, csak akkor vettünk. Most már késő bánat, csak reménykedni tudok. :/
2021. júl. 29. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Tudsz online venni, tudsz venni minden benzinkúton, fel tudod hívni valamelyik havert hogy vegye már meg... Ti meg voltatok olyan balfaxok hogy végigtoltátok az országot matrica nélkül úgy hogy minden két kihajtó között van már kontrollkapu? :D :D :D
2021. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Online bármikor megvehetted volna, szinte bármelyik benzinkúton megvehetted volna (nem csak a pályán van, plusz a külföldön is sok helyen lehet venni), ráadásul a felhajtás után még 1 órád lett is volna pótolni.

Tenyleg balfaxok voltatok, 15k lesz a pótdíj, nem valószínű, hogy megússzátok.

2021. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan régen voltam otthon, hogy fogalmam sem volt róla, hogy milyen módon kontrollálnak, nem is néztem utána mielőtt utaztunk... Hát ez van, most valóban a saját hibánkból tanultunk🤷🏼‍♀️
2021. júl. 30. 00:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahh értem. Ha nem tudod hogy kontrollálnak akkor nem veszel matricát :D
2021. júl. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Telefonon ha megveszed , nincs akkora tömeg.
2021. júl. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy azért nem vettem, mert nem tudom hogy kontrollálnak, csak reméltem, hogy olyan a rendszer, mint régen: vagy ellenőriznek, vagy nem. És ha nem, akkor megúszom. Most már tiszta, hogy 100%-ban figyelik.

Amúgy a fő kérdésem az volt, hogy kapott-e valaki bűntetést külföldre kiküldve, de erre még nem kaptam választ?...

2021. júl. 30. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Kaptál: az útdíjbüntetéseket kiküldik külföldre is.
2021. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!