Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudom kiküszöbölni,hogy...

Hogy tudom kiküszöbölni,hogy a sok idióta ember aki rám ír chaten ne húzza fel ennyire az agyamat?

Figyelt kérdés
Sokszor,valakivel egy darabig jól elbeszélgetünk,megörülök az illetőnek, és egy idő után kiderül,hogy van valami olyan tulajdonsága ami miatt nem szeretném folytatni a beszélgetést/ismerkedést és ezt nagyon finoman érzékeltetem, leírom utána megy az anyázás, a megszerzett infókkal való fenyegetőzés, visszaélés, és utána napokig majd szét vet az ideg,hogy hogy lehet valaki ekkora szemét, és miért csak ilyenek találnak meg. Ráadásul napokig annyira le tudják húzni a kedélyemet is, hogy sok helyen csináltam már azt,hogy egy darabig fent vagyok,és amint jön egy durvább beszólás, azonnal törlöm magam..de pár hónap múlva megint feléled bennem a remény,és vissza regisztrálok.Valamint ilyenkor,nem is tudom megfogalmazni helyesen mintha világvége hangulat jönne rám,hogy senkinek sem vagyok fontos, mindenki csak szemét velem,holott nem bántok senkit,és hasonlók. Hogy tudok ez ellen valamit tenni, hogy ne húzzam ennyire túl magamban a húrt?
2022. dec. 8. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen dolgok miatt nem szoktad akarni folytatni?
2022. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk túlságosan elkezd vájkálni a magán dolgaimban,vagy mondjuk az első két mondat után a szexre tereli a beszélgetést..az a halálom. Nem fogok egy vad idegen emberrel ilyenről beszélgetni.
2022. dec. 8. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van, nem tudsz velük mit kezdeni.


Kevesebb ellened "használható" személyes infót adj meg, és nyugodtabban tudod letiltani az olyat aki olyan témákkal erősködik amiket nem szeretnél kitárgyalni. És meg kell tanulni kicsit sz.rni ezekre, és ha ilyenek akkor hagyni őket a francba. Tudom hogy rendes akarsz lenni azzal, hogy leírod nekik hogy "bocsi, erről nem szívesen beszélnék", de aki az első néhány mondat után szexre tereli a témát, azon nem tudsz segíteni ezzel, hagyd a fenébe.


Amúgy meg eleve neten eléggé könnyen viselkednek így az emberek, mert nincs akkora következménye, sőt, szinte semmi, legrosszabb esetben letiltod, nem? Ja, szóval ez van...

2022. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen. Írogattunk, aztán mondtam menjünk át valami pörgösebb platformra, ott meg csak hetente kétszer írt, mert elfoglalt volt. A legkisebb megjegyzésre kiosztott. Lehetett volna talizni, de inkább jól töltöttem az időmet, mint vele talizzak, ha már az a pici szabi adott volt. Sok esetben nagyon különbözik a két fél igénye. Ezért nehéz megszokni a másikat látás nélkül.
2022. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kroms ***** válasza:
100%
#1 szabály a neten: ne adj meg idegeneknek semmilyen személyes infót. Ha már annyira összeismerkedtetek, hogy szívesen látnád az illetőt az otthonodban, csak akkor van értelme.
2022. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló. Amikor nem akarok magamról csak pár információt megosztani, akkor azzal küldenek el a búsba hogy zárkózott pcsa vagyok,és nem lehet így nekifutni,egy beszélgetésnek,vagy ismerkedésnek,hogy semmit sem mondok magamról.
2022. dec. 8. 22:59
 7/8 Kroms ***** válasza:
Nyilván mondhatsz magadról dolgokat, csak ne olyat, amikkel vissza lehet élni.
2022. dec. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, melyik chatről van szó, most voltam a gyaloglón. régen fősuli alatt rengeteget cseteltem, ezért már annyira nem húzom fel magam, de így is döbbenet.

a lényeg, hogy reg nélkül léptem, mert ha a nickemen írok, sok "kedves ismerős" megtalál már, újat meg nem enged regizni.


nos, rögtön nekem esett egy bolond középkorú férfi, hogy én a nem tudom ki vagyok új nickkel, oké..nem az vagyok, nem érdekelt.


a maradék szinte vallatni kezdett, hogy mióta kivel hogyan vagyok együtt stb.

a nickemet meg azért kezdtem el hanyagolni, mert sokan nem értették, h nem akarok velük beszélni.


sajnos ez van. van fent max. 150 ember, többségük szexpartnert keres, és vérig sértődik, ha nem akarsz velük beszélgetni.

2022. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!