Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed arról a...

Mi a véleményed arról a fiatal nőről (19 éves lányról van szó), aki hagyja a két éves gyereknek, hogy megfogja az épphogy kialvó csillagszóró forró szárát, merthogy hisztizett a kisgyerek azért, hogy megfoghassa?

Figyelt kérdés
2022. dec. 8. 21:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

Na a sok pulyát nevelni képtelen lúzer örökvesztes anyuci máris lepontozott.

Csak nyugodtan!

Majd amikor Hisztis Pistike vagy Hisztis Krisztike beléd mártja a konyhakést, akkor is pontozz le!

2022. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
50%

"Nem tudom mit képzel magáról, majd kiváncsi lennék milyen fejet vágna ha az ő kezébe nyomnám bele a csillagszórót."


És mire fel vágnád bele? Nem ő akarta megfogni!

A gyerek akarta, ő csak teljesítette őfelsége kívánságát!

2022. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
39%
#9 Ehhez nem lehet így hozzáállni. A gyerekeknek nincs veszélyérzetük, állandóan olyan dolgokat akarnak csinálni, ami veszélyes is lehet. A szülő dolga megmutatni neki hogyan csinálja biztonságosan, vagy ha ez nem kivitelezhető, akkor meggátolni benne. Például a gyerekek szerint tök jó móka lehet a síneken fogócskázni, vagy sziklás havas dombon legurulni. Ha az ilyenekre azt mondjuk, hogy "majd megtanulja!" esélyes, hogy nem fogja, mert nem éli túl, vagy olyan súlyos sérüléseket szenved, hogy egy félős, gátlásos gyerekké válik. Egyébként ha ennyire tetszik egy gyerek fájdalma, nagy bajok lehetnek nálad fejben.
2022. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%

12

7es vagyok.


És az egy dolog hogy neveljük a gyereket, de ha épp azért hisztizik a gyerek hogy megnézze mi van a kút fenekén, akkor majd miss p.csa oda is belelöki, vagy mi lesz?

2022. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

ha minden apró vacaktól megvéded a gyereket, hogy még csak véletlenül se sérüljön egy kicsit se, akkor abból vajon milyen ember lesz mire felnő?


megfogja, nem halálos sérülés, legalább megtanulja hogy nem érdemes ott fogdosni a csillagszórót

2022. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
#15 Az égési sérülés azért elég komoly. Nekem volt, nem kívánom senkinek.
2022. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
13%

15

7es vagyok.


Ez szerint a felfogás szerint ha miss p.csa kezébe nyomom ő se fog súlyossabb sérülést szenvedni, nem halálos meg semmi ilyesmi, legfeljebb ha még mindíg nem bír magával a következőt a seggébe kapná:)

Akkor mi nem tetszik neked tulajdonképpen?

2022. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%

#15 vagyok


ahogy olvasom, a gyerek önként akarta megfogni, nem a csaj nyomta bele a gyerek kezébe, azaz ha a gyerek megtapasztalja hogy forró, reflexből el is dobja/ejti, persze valószínűleg utána megy a sírás hogy fáj meg mittudomén, de a többség így tanul, megtapasztalja mihez lehet hozzányúlni és mihez nem, ha más szavára nem hallgat, valószínűleg mi is ilyenek voltunk

2022. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%

15

7es vagyok.


Nem érdekel hogy mit csinál egy egy két éves kislány, előbb utóbb magától majd persze hogy megtanulja, de ahogy azt se kell megtapasztalni milyen ha elüti egy autó, így ennek se most van itt az ideje. Gondolom nem a sürgősségin akarnak karácsonyozni sem harmad fokú égéssel.

2022. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem jól tette. A helyében még nyakon is vágtam volna a gyereket a hiszti miatt.
2022. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!