Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A konyhában miközben vizet...

A konyhában miközben vizet forraltam a lámpa ami nem volt felkapcsolva elkedett csillagszórózni. Szikrákat szort és "amper szagot" termelt. Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés
Elsö gondolatomban le kapcsoltam a másik lámpát és letéptem( nem sikerült) ami épp csinálta a fesztivált ennek hatására abba maradt a dolog de most nem merek villanyt kapcsolni a konyhában.

2021. aug. 13. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg a köcsög orbánt magadra haragítottad, és rád küldte a rontást!

Holnap mennek a migráncsok!


A lekapcsolt lámpa nem szokott szikrát szórni. A helyzet kivizsgálást igényel!

2021. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj a szobába!
2021. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy pontosan mit téptél le? Szerintem hívj villanyszerelőt, mielőtt valakit agyonüt ott az áram.
2021. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elektromos vízforralóval forraltad, vagy lábosban? Volt rajta fedő?

Milyen lámpa szikrázott? Sima villanykörte, vagy LED-es, esetleg energiatakarékos (kicsi fénycső)?


Nekem volt egy hasonló esetem a fürdőszobában zohanyozás közben a pára lecsapódhatott az energiatakarékos lámpában (nem LED-es, az a fénycsöves vacak) az elektronikájánál. Akkorát durrant majdnem infarktust kaptam. Szltszedtem, volt egy jókora égés a nyákon. Na azóta ilyen cuccot párás környezetben nem rakok be....

2021. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4. Vizet forraltam elektromos víz forraloval.

Égett a lámpa. Hagyomanyos körte.

A plafonróll-log egy lámpa,ledes. Az kezdett szikrázni. Annak ellenére,hogy nem volt felkapcsolva. Azt akartam letépni,hogy megfékezzem a bármit ami történhet....vegülis vége lett a szikrázásnak.

2021. aug. 13. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A konyha lelógó lámpájának a kábelét és a foglalatát meg kéne nézetni villanyszerelővel. De nem volt a tetőn beázás? Ilyen volt a régi házunkban, amikor a stukaturos plafonon át a törött cserépből folyt be a víz.
2021. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na erre nem gondoltam. Bár elvileg most nincs kiadva felettünk lévő lakás.
2021. aug. 13. 23:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csőtörés van, de ha nincs kiadva, senki sem vette észre. Akár a konyhában is lehet és belefolyt az elektromos kábel mellé.
2021. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintem annak lenne nyoma.... nem?

A vezetèk csőben fut.

2021. aug. 13. 23:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Belefolyt a csőbe, de hívj minél előbb villanyszerelőt. Ez nem játék, még ki is gyulladhat a lámpa.
2021. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!