Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed arról a...

Mi a véleményed arról a fiatal nőről (19 éves lányról van szó), aki hagyja a két éves gyereknek, hogy megfogja az épphogy kialvó csillagszóró forró szárát, merthogy hisztizett a kisgyerek azért, hogy megfoghassa?

Figyelt kérdés
2022. dec. 8. 21:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
Annyira nem forro az meg gondolom egybol eldobta.. ha nem hiszi el amugy meg hisztizik akkor hagy tanuljon belole nemlesz semmi baja
2022. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%
Anno én is hisztiztem ugyanez miatt. Anyám nem tett semmit, megfogtam, forró volt, fájt, lett az ujjamon egy hólyag, pár nap után elmúlt, megtanultam a magamét és ennyi.
2022. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
27%
Na azért itt a 7es válaszolónak elég nagy szája van, de lehet ha az említett miss pcsa kezébe akarná nyomni a csillagszórót akkora pofont kapna hogy ő tanulná meg kivel szórakozzon.
2022. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
87%

Azért kicsit röhej, hogy a kialudt csillagszóró megfogását össze hasonlítjátok egy szikláról való legurulással. Igen nyilván azt is nagy örömmel nézte volna végig a hölgyemény…😅

Egy gyerek többnyire leszrja a szóban elhangzó tanításaidat meg a “ezt nem szabad azt ne csináld” mondatokat, annál inkább kíváncsibb lesz és azért is megakarja majd tenni. Viszont ha megtapasztalja, hogy nem hülyeség amikor azt mondjak hogy forró, veszélyes, akkor talán legközelebb eszébe jut és elkerüli.

Úgy csináltok, mintha tűzbe rakták volna a kezét vagy életveszélybe került volna minimum. Én sem hittem el, hogy a kaktusz tényleg szúr, ahogy mondják, amíg meg nem tapasztaltam a bőrömön.

Egész nap ordítozni a gyerekkel biztos egészségesebb számára …

2022. dec. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett volna ott, akkor is ez történt volna, szóval mindegy. Hol voltak a szülei annak a kisgyereknek?
2022. dec. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van! Nagy kart nem okoz a megfogasa,de legabb hatekonyan megtanitotta a gyereknek,h a tuzzel vigyazni kell.
2022. dec. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!