Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki beteg az miért nem marad...

Aki beteg az miért nem marad otthon a seggén? Miért kell mindenkit megfertőzni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 12. 22:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, hányszor oltott vagy?


(Nem a 18-as válaszoló vagyok.)

2022. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Van bármi köze a kérdésemhez annak hogy hányszor vagyok oltott? nincs úgyhogy szerintem tökmindegy
2022. dec. 18. 13:38
 23/26 anonim ***** válasza:
Aki beteg, az nem azért nem marad otthon, hogy másokat megfertőzzön, hanem dolga van.
2022. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, te jöttél így a 19-es válaszoddal, úgyhogy csak feltettem egy kérdést, ha már mást lekonteózol. Ha neked szabad, akkor nekem is van ugyanolyan jogom megkérdezni, hogy hányszor vagy oltott.
2022. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nyáj immunitás, apuskám, nyáj immunitás...
2022. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
A kérdezőnek a 7-eshez. A covid azért terjedt el a világban mert a média terjesztette el. De gondolom neked még mindig nem esett le hogy át lett baszva az egész világ ezzel a kamu járvánnyal. Nevezhetsz konteosnak, birkának, attól még igaz az egész. Amíg "covidjárvány" volt, érdekes módon nem volt influenza járvány. Most influenza van, a kamu kovid meg eltűnt.Sőt, a majomhimlővel is próbálták riogatni a világot. De az is eltűnt. Majd hirtelen 5 vagy 6 féle vakcina is elkészült 1 év alatt a kamu covid ellen. Hogy azok majd megvédenek, meg nem leszel beteg. Gondolom te beoltattad magad. Akkor mitől félsz? Te már védve vagy a kamujárny ellen.
2023. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!