Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az hogy 25 évesen...

Normális az hogy 25 évesen nincs még önálló életem?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha már külön lakhatnék egy lánnyal. De jelenleg a szüleimmel lakom és barátnőm sincs. Munkából állnak a hétköznapjaim, hétvégente meg általában itthon vagyok.

25 évesen hol szokás tartani?


2022. dec. 13. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem itt. És csak rajtad múlik, hogy hol.
2022. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nincs erre szabály. Én már 7 éve albérleteztem, de jobban jártam volna, ha otthon gyűjtögetek ezalatt.
2022. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25 évesen házas voltam és akkor költöztünk ki külföldre.
2022. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

És ki a hibás, hogy nincs barátnőd?

Nincs semmiféle "kötelező" szabály, hogy ennyi évesen hol _kell_ tartanod.... Mindenki a saját tempójában haladjon, ahogy neki a legjobb...


Barátaid sincsenek? Miért ?

2022. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Miért nincs barátnője? Nos, rendkívül egyszerű a válasz: minden bizonnyal nem Chad a kérdező.
2022. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

#5:

Nem akarnál végre bekussolni?

2022. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
#6 Miért fáj neked az igazság?
2022. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Ember, 12 éve a fidesz van hatalmon, az a csoda hogy éhen nem haltál még, nem az hogy nincs saját házad meg nőd, mikor azok csak a gazdagokkal állnak szóba...
2022. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt csak annyira lecsúsztam mentális betegség miatt hogy most itthon rohadok, boltba is alig tudok elmenni

Az sem jobb

2022. dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

25 évesen én is itt tartottam, tudom, mennyire egészségtelen mentálisan, de nem kerestem okyan jól, hogy albérletbe menjek. Budapesti vagyok, egy szobát se tudtam volna megfizetni (ha akarok enni meg szórakozni is). Sokan nem értették, inkább azok, akiknek a szülei fizették a lakhatását, vagy korán lett párja, vagy mérnök/programozó. Én se mentem sehova, csak munkába, főleg mert covid volt, home office nem volt nekem, aztán ha már az ablakon kihajoltál is büntettek 500k-ra. Komoly kapcsolatom meg 21 évesen volt utoljára.


Aztán picit lejjebb mentek az albi árak (sajnos már megint felmentek...), találtam új munkát, ami fizetett annyit, hogy szobát béreljek. 26 évesen költöztem el. Pár hónap múlva lett barátom és mostmár vele élek :)


Nagyon hamar meg tud ez fordulni, nem is gondolnád.


Az meg hogy miért nincs az embernek párja... Hát mert valószínűleg nem elégszik meg akárkivel, illetve nem olyan életet él, hogy naponta több új férfival vagy nővel találkozik. Nem olyan egyszerű ám komolyan ismerkedni, hogy csak kimegyek az utcára és lesz is párom.

2022. dec. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!