Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen éreztétek először...

Hány évesen éreztétek először hogy már öregedtek? Normális hogy 26 évesen már érzem vagy ez a gyerekem miatt van?

Figyelt kérdés

"Régen " 5 6 éve még többet aludtam

Más ember voltam fizikailag 20 kg könnyebb voltam kb

Simán elmentem full egyedül kajakozni aztán dunaparton aludni valahol a dzsunbujban .


Most is gondolkodok néha milyen jó lenne de aztán rajovok milyen jó otthon kényelmes ágyban aludni

Már jobban vagyok a kényelemre .



Testileg sokkal zulottem de viszont morálisan erősebb lettem jobban bírom a munkát jobban bírom a fájdalmat.

Sokkal magabiztosabb lettem.


Szellemileg sokkal erősebb lettem ebben az 5 6 évben de testileg meg nem .

Régen erre a barátnő dologra is rastreszeltem de már igazából sokkal jobban érzem magam úgy hogy nincs fix barátnőm

Így hogy van gyerekem és nem akarok másikat tökéletesen elvagyok egyedül is .


Tudom mindenki változik de hihetetlen mennyire gyorsan nem ?

Úgy érzem egyre gyorsul es gyorsul az idő.



2022. okt. 9. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
A gyerek 50-szeres sebességgel öregít. Én is 26 vagyok, nincs gyerekem és ugyanolyan sportos, fit, kipihent vagyok, mint 5 éve. Bár a kényelmi igényem nekem is nagyobb lett, mint akkor, de ez normális. Akik velem egyidősek és gyerekük van, sokkal leharcoltabbak, én ezért sem akartam soha huszonévesen gyereket.
2022. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Te nem öreg, hanem lusta lettél és nem a gyerek miatt, hanem magad miatt!

Nekem négy gyerekem van, dupla annyi idös vagyok, mint te, ennek ellenére nem vagyok elhízva, sokat sportolok, fizikailag is meg szellemileg is aktívan élek.

2022. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Én 33 vagyok, 3 gyerekkel. Nem a gyerektől függ ez szerintem, de ettől eltekintve sem vagyok már olyan, mint mondjuk 20 évesen. Fizikailag sem, de szellemileg pláne nem. Nem vagyok már rugalmas, nincs már türelmem az új dolgokat megtanulni, sokszor sok dologra azt mondom, hogy én ehhez már öreg vagyok. Egyébként én mindig azt gondoltam, hogy 40-45 éves korom körül meg fogok halni, és most is ezt érzem. Nagybátyám is 42 évesen halt meg.
2022. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Félve kérdezem meg, kérdező te pasi vagy?:)
2022. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2#Nem nagyon van rá idő még őszintén ez a munkám hibája is 3 műszak után semmi kedv bármihez is plusz gyerkoccel is kell foglalkozni


De nem is a súly a gondom meg jolerzem magam így.igazabol boldogabb vagyok így mint 19 20 évesen mert igazából nem volt célom semmi .

Ongyilkosagon is gondolkodtam vettem sosavat meg maszkovet azt akartam volna hogy autóban fájdalom mentesen meghalni .de valahogy kevés volt fájt a fejem de más nemvolt .


Aztán már nemcsinaltam ilyet .utána jött a szerelem majd gyerek majd szetmentunk tönkre ment minden de aztan felalt egy új élet új rendszer .

De mostmar bármilyen szar.l is vagyok már nem csinálnék ilyet valahogy . Mostmar egészen más vagyok

2022. okt. 9. 20:22
 6/15 A kérdező kommentje:

4# ja pasi vagyok.vegulis ilyen szempontból jó az öregedés mert azt hallottam 60 éves pasik vannak a legferfiasabb korban .


Lehet hogy ha felno a lányom meg 4 evves akor ha 18 20 éves lesz akor újra akarok majd családot bár nemhiszem vegulis akoris csak 40 leszek férfiban az meg jo

2022. okt. 9. 20:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, ha idősebb leszel akkor jobb lesz? Most nagyon fiatal vagy használd ki, menj sportolj szórakozz ahogy írták már.
2022. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szintén 26 vagyok, még nem érzem. Nem fáj semmim, nem rosszabb rajtam és körülöttem semmi. Az elmúlt 3-4 évem az, ami az egész eddigi életemből egyértelműen felfelé ível. Hova öregeskedjek?
2022. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nekem cél kell ! Valami amiért érdemes élni most ott a lányom aztán később remélem lesznek unokák bár ez az ő élete. Akor ott is segítenek.


Semmi értelme az életnek ha nincs valami önmagán tulmutato cél.

Inni drogozni stb lehet de az meg illúzió.

Ha pl országot megtamadnak mint az ukránokat akor az is egy célt adna de ilyen céltól isten ments

2022. okt. 9. 21:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

A szaporodás nem lehet cél, csak következmény. Ha értéket akarsz teremteni a gyerekcsinálással, jobb ha hozzászoksz, hogy a saját életedben kell értéket teremteni gyerektől függetlenül.

2022. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!