Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted melyik az értelmetle...

Szerinted melyik az értelmetlenebb, a bagózás vagy a tetováltatás?

Figyelt kérdés

2022. dec. 15. 07:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
6%

A cigi függőség, tehát ha egyszer rászoktál, akkor az irányít téged.

A tetkónak annyi értelme van, mint a magassarkúnak, a hajbeültetésnek meg a homeopátiás gyógyszereknek: semmi.

2022. dec. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

A dohányzás teljes mértékben értelmetlen és egészségtelen, ráadásul nem csak a dohányzó emberre, hanem még a környezetére is káros hatással van. Sajnos a nem dohányzó személyek is belélegzik a büdös, mérgező füstöt a bagósok miatt, hiába nem akarják.


A tetoválás igaz, hogy nem tetszik mindenkinek, de hát ezt minden másról is el lehet mondani. Szerintem sok tetkó nagyon szép és a legtöbbnek fontos jelentése van a viselője számára. A tetoválásokkal nem is árt az ember senkinek.

Szerintem egyértelmű, hogy a dohányzás a feleslegesebb és a rosszabb dolog.

2022. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Ennyi erővel annak sincs értelme hogy egyek , mert másnap úgyis kisz.arom"


Rossz példa. a táplálékbevitel létszükséglet.

2022. dec. 15. 09:54
 14/23 Metionin ***** válasza:
39%
Nekem a bagó, konkrétan kva sok pénzt költeni arra, hogy rohadjon a tüdőd, értelmetlen, plusz büdös és másokat zavar. A tetkó az olyan, mint pl. egy piercing vagy hajfestés vagy bármilyen egyéb esztétikai cucc, az egészségre nem káros, azért csinálja az ember, mert tetszik neki és legtöbbször saját magának, így nem kell, hogy a minta bárki másnak mondjon bármit, a fájdalom meg csak egyszeri amíg elkészül.
2022. dec. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%
De a kérdés nem a károsság, hanem az értelmetlenseg. És valahol minden ilyesmi hiábavaló.
2022. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%

#15.

Ennyi erővel minden hiábavaló. Még az egész életünk is, hiszen egyszer úgyis vége lesz.

De ha nem így nézzük a dolgokat, szerintem pénzt fizetni azért, hogy saját magunkat megbetegítsük, sokkal feleslegesebb, mint egy nekünk tetsző testmódosításért fizetni, amitől jobban érezzük magunkat.

2022. dec. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Metionin ***** válasza:
35%
15. Igen, ha úgy nézzük, akkor minden hiábavaló, főleg az esztétikai dolgok, ennyi erővel akkor minek vágat az ember frizurát vagy minek fest hajat, sminkel, öltözik x stílusban stb. De valahol mégsem értelmetlen, mert ha ettől jobban érzi magát az ember, akkor már volt értelme. A cigi nekem azért kerül az értelmetlen kategóriába, mert nem "magánügy" mint egy tetkó vagy haj, hanem más is szagolja, a hatása pedig nem szebbé/jobbá tesz, hanem ront a helyzeten.
2022. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
20%

16 de a cigisek nem azért fizetnek, hogy megbetegitsék magukat, hanem ők jól érzik magukat a cigitől.

Mint ahogy a tetkósok sem azért tetkóznak, hogy jó megszurkodják őket.

2022. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
31%

11: a hajbeültetésnek miért nincs értelme?


a kérdésre meg nehéz érdemben válaszolni. A ciginek persze nincs értelme, de annak sem sok, hogy energiaital-függő lettem.

Tetoválásom van, sok értelme nincs, de nekem tetszik.

2022. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
9%

17 ez egy jó érvelés a témában, engem csak maga az "értelmetlenség" fogalma vitt el egy filozófiai elgondolásba.

Mert lehet azt mondani, hogy a cigizés károsít másokat, és ez objektíven nézve rosszabbá teszi a tekóhoz képest, de nem értelmetlenebbé.

Másrészt ha nagyon elkezdem a környezetkárosító hatást pedzegetni, akkor azért csak kijön, hogy a hajfesték és tetkó ipar mögött tok kemény vegyipar áll a háttérben, amire nem is gondolunk, csak mondjuk a gyárak szemmel lathatatlanná hígult károsanyagkibocsatását szívjuk mind azért, hogy Jolika vörös hajjal pompazhasson, Öcsikén meg legyen nonfiguratív sas.

2022. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!