Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az jó ötlet ha olyan ember...

Az jó ötlet ha olyan ember érdeklődik a magánügyeimről akit nem szeretek,akkor hülyeségeket mondok neki? Pl: 3 gyerekem van,. pedig még egy sincs. Vagy azt, már nem ott lakom ahol régen,hanem Kiköltöztem New Yorkba... de ott még nem is jártam...stb.

Figyelt kérdés
Azért tenném ezt,mert nem akarok neki semmit elmondani magamról,mert semmi köze hozzá.
2022. dec. 15. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a hazugsággal csak magunknak ártunk.


Ha valakit nem kedvelsz, nem értem, miért a hazugság a legjobb megoldás, amikor az őszinte válasz mellett el is utasíthatnád a válaszadást.

2022. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Én is ilyeneket mondtam régen. Ma már ennek nincs jelentősége. Nem ártottam vele magamnak, mert trollkodtam és akkor jól esett.
2022. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szoktam hazudni, de ilyen esetben tuti trollkodnék én is.
2022. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy problémát ookozol mind magadnak, mind a környezetednek ezzel. Mindenre kell emlékezned, hogy kinek mit kamuztál...
2022. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon irritáló az ilyen kíváncsiskodás, jól teszed ha széthazudozod a válaszokat.
2022. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Én sosem értettem miért ekkora probléma valakiknek a tök alapvető információk megosztása, és mitől ekkora titok a "magánéletük".


Nem értem miért nem egyszerűbb megmondani, hogy még nincsen gyereked, mi lesz jobb attól, hogy hármat hazudsz. Vagy hazudsz arról, hogy hol laksz, annak is mi értelme?


Ha ismeretlennel beszélsz és nincsen jelentősége akkor nem mindegy hogy az igazat mondod? Úgysem látod többet. Ha viszont mégis akkor meg gáz lesz.


Ha meg ismerősökkel beszélsz akkor amúgy is kiderülnek előbb utóbb a dolgok és rájönnek hogy egy hazug szar vagy.

2022. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!