Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire buták és beszűkültek...

Ennyire buták és beszűkültek az emberek, hogy már azon megy az ítélkezés, hogy ki milyen kaját szeret/eszik meg?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés hetekkel ezelőtt, még most is megy a vita, egy csomó válasz van már.


Arról szólt eredetileg, hogy gusztustalan-e, ha egy lány túlságosan válogatós a kaják terén. Nevetséges, amit művelnek. Vagy 8 oldalnyi válaszon keresztül megy a vita. Le van pontozva mindenki, aki azt írja, hogy nem válogatós az, aki 2 dolgot nem szeret, meg nem eszik meg MINDENT IS. Újabban azon megy a problémázás, hogy meg lehet-e enni az égett kenyeret meg ilyen hülyeségek.


Most nem azért, én sem támogatom a pazarlást meg a finnyáskodást, de ez már nevetséges. Nem hiszem el, hogy van olyan ember, aki mindent képes megenni, főleg ha megteheti, hogy normális kaját eszik. De ezek szerint nem normális az, ha valaki nem eszik meg 3 ételt, minden mást meg igen.


Most csak egy kérdésnél jöttek össze ilyenek, vagy ez egy általános felfogás?


Direkt azért írom most ezt ki, mert a másik kérdés alatt már nem lehet normális vitát folytatni, csak a lepontozás megy. És félreértés ne essék, én nem azon akarok ítélkezni, hogy ki mit eszik/nem eszik meg. Pont azért írom, mert szerintem ez a nem normális, hogy ilyen hiszti van emiatt.


Bármilyen véleményt szívesen fogadok, amennyiben normális stílusban van írva. Nem fogok senkit lepontozni, ha nem ért velem egyet, de értelmesen, kultúráltan válaszol, nem ideböfög valami bunkóságot.



2022. dec. 15. 21:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
36%
Hát maga ez a kérdés egy nagy hülyeség, hogy "gusztustalan ha egy lány nagyon válogatós". Már hogy lenne gusztustalan, gusztustalan aki nem fürdik, nem mos fogat, eszi a fikáját stb, nem az ha valaki válogatós. Különben nem kell senkinek se megfelelni, én pl elmondhatom magamról, hogy extrém válogatós vagyok, csirkemellen kívül semmilyen húst nem eszek meg, gyerekkoromba se ettem meg, 16 éves koromig vega voltam kb 4 éve fogyasztok csirkemellt. Meg igazából nagyon sok dolgot nem eszek meg(tej, kenyér, lisztes dolgok, hagyma stb), de sose érdekelt senkinek a véleménye. Meg nem is értem, hogy ebből miért kell akkora nagy ügyet csinálni, hát nem mindegy, hogy ki mit eszik?
2022. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
29%
Nemizgat, ha valogatos 😀 egyen amit akar.. csak ne hangoztassa allandoan, ill oldja meg a "kulonleges" igenyeit
2022. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezen a véleményen vagyok, mert engem aztán nem érdekel. De elég megdöbbentő, hogy egyesek szerint mekkora katasztrófa, ha valaki kiválogatja az ételből a gombát vagy nem eszik pacalt. Őszintén nem értem, hogy hogy lett ebből ilyen hiszti, meg ezek miért azt nézik, hogy ki mit eszik meg.
2022. dec. 15. 22:46
 4/39 anonim ***** válasza:
30%

Igen, hihetetlen ez a rosszindulat, ami megy. Ha van rajta sapka, azért, ha nincs, akkor azért kötnek bele az emberbe. Témától függetlenül megfigyelhető jelenség.

A témánál maradva: anyám is borzasztó válogatós. Sóhajtok egyet, tovább lapozok. Majd eszik amit akar. Magánügy.

2022. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
37%
Unatkoznak.. csorok, nincs senkijuk, szar az eletuk es az ilyen generalt fszsagok miatt lega vki szoba all veluk ill kiadjak a sajat maguk altal elkurt eletuk okozta streszt, depit, onbizalomhianyt stbt
2022. dec. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
23%
Tudom melyik kérdésre gondolsz, és az engem is lehozott az életről. Nem nézek tévét, és semmilyen bulvárt, vagy hírportált nem követek, ezért mindig meglepődök mikor látom, milyen teljesen értelmetlen, és lényegtelen dolgokkal képesek foglalkozni az emberek. Azt sem értem, hogy emiatt hogyan lehet elítélni valakit? Nem rohadtul mindegy hogy Kis Kati 200 km-re vacsorára megeszi-e a rakott kelt? Ki a francot érdekel? Komolyan, olyan érzésem van már, mintha mindenki (tisztelet a kivételnek) 200-as vérnyomással várná, hogy mikor dobnak fel végre egy bármilyen kérdést ami alatt lehet gyűlölködni. És nem értik, miért vagyok mindenkivel illemtudó és kedves... Baszki egy ilyen idegbeteg országban ki mer bunkó lenni? Még megvernek, vagy rosszabb.
2022. dec. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
6%
Magyarok vagyunk... Ez mindent elárul.
2022. dec. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
82%
Álljatok már le ezzel a gyökér magyarozással, komolyan ekkora divat lett a magyarfikázás? Ettől jobb lesz az életetek, hogy a saját nemzeteteket köpköditek?
2022. dec. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
8%
Tenyleg nagy szar lett az orszag.. meg hat igazi magyart is alig latni lassan, szal mar nem is nevezheto kb annak
2022. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
34%

Én meg azt mondom, hogy az ember legyen nyugodtan "finnyás". Szerencsére már nem abban a korban élünk, amikor napi szinten kellenek küzdenünk az életben maradásért. Az evés pedig egy elég központi téma az emeber mindennapjaiban. Hadd egyen már az ember azt, amit tényleg szeret!

Amúgy meg: barátnőm a töredékét sem eszi meg annak, amit például én szívesen megeszek. Pedig aztán én is válogatós vagyok kaja terén. És akkor mi van? Semmi. Nem szereti azt, ami nekem a kedvencem? Na, és akkor mi van? Nem kötelező ugyanazt ennünk. Ilyesmin fennakadni annyira, de annyira dedós... Ez tipikusan az a kategória, amikor az ember "elvből" kötekedik. Ha nincs mibe belekötni, hát keres valamit.

2022. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!