Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy engem egyáltalá...

Normális, hogy engem egyáltalán nem érdekel a többi ember?

Figyelt kérdés
Mindennel úgy vagyok, hogy ha nem árt sem magának, sem másnak, akkor az ő dolga, áldásom rá. De az a tapasztalatom, hogy szinte senki nem ért velem egyet. Pl ha látnak egy fullra tetovált embert, akkor habzó szájjal kezdik szidni. A prostituáltakat is állandóan szidják meg lenézik. Vagy azokat, akik túlsúlyosak, akik nem akarnak gyereket, akik 5 gyereket akarnak... Hajnalig lehetne sorolni. Én meg nem tudom felfogni egyszerűen, hogy mi az istenért érdekli őket, mások mit csinálnak. Ha a szeretteimmel történik valami akkor az nyilván érdekel, mert ők fontosak nekem. De idegenek..? Most tényleg én gondolkozok rosszul?

2022. dec. 1. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem. De tudod ki országunkban divat a pletyka és mások rosszindulatú vegzálása. Ezzel jellemzően a saját nyomorukról terelik el a figyelmüket.
2022. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek és sokan még, nyugi. Csak ritka és nehéz megtalálni azokat, akik így gondolkodnak. De ezer, hogy neked is van véleményed valamiről, amiben más nem ért egyet. Pl van egy film, ami nem tetszett, de biztos van, akinek az a film a kedvence. Ami nem baj szerintem, mert ha mindenki mindenben egyet értene, akkor nem változna a világ, nem lenne miről beszélni, miről vitatkozni, unalmas lenne a világ. Fogadd el te is, hogy vannak, akiknek nem tetszik, ha valaki tetovált. Ez egy ilyen világ. Próbáld magad körülvenni olyan emberekkel, akik nyitottak és elfogadóak.
2022. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Vannak érdeklődőbb-társasági emberek, és olyanok is, akik egyedül szeretnek lenni. A legtöbb tévéműsor a mások életében vájkálásra épül. Nekem még tévém sincs, és nem is lesz. Szó szerint semmi nem érdekel, ami a tévében van, sem a politika, sem a celebek, sem a buta sorozatok, se megrendezett, kamu versenyek. Mások meg élnek-halnak ezekért, részletesen kibeszélik, hogy jujj, lila ruha volt a táncoson, hú de izgi. Broááááá.
2022. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár minden ember úgy gondolkodna, mint te.


Ítélkezni mások fölött, rosszindulat az nagy divat lett. Az emberek nagy része azt hiszi magáról, hogy ő egy különleges lény, különb a 8 milliárdból, a többi ember csak szimuláció, alsóbbrendű lények, akik fölött hatalmuk van..

2022. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy az a nem normális, ha valaki a mások életével foglalkozik. Ha mindenki csak a saját dolgával törődne, jobb hely lenne a világ.
2022. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
2022. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, igazad van:).
2022. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Teljesen normális. Nálam is így van
2022. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!