Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még valaki akit a szülei...

Van még valaki akit a szülei kényszerítettek egy területre?

Figyelt kérdés

7 éve mentem egyetemre érettségi után, gazdasági szakra,mert a szüleim arra a területre kényszerítettek, mivel mindketten az üzleti életben dolgoznak és azt gondolják csak annak van értelme.

Én azonban egy kreatív, nagyon szociálisan érzékeny ember vagyok.

De hallgattam rájuk és közgazdászként diplomáztam. Ami nagy hiba volt. Elhelyezkedtem egy multi pénzügyi területén és azóta szenvedés az életem.

Nem találom a helyem, gyűlölöm amit csinálok, és minden héten sírva várom a hét végét.

Érzem,hogy váltanom/változtatnom kellene de nem tudom ha 27 évesen nem vagyok még késésben.

Az viztoa hogy ha így kéne leélnem az életem,sgy laptop mögötti adminisztratív robotként, aki minden nap igyanazt csinálja,akkor nem is akarom az életem.

Valaki tévedett még ekkorát az életében, és ha igen,tudott változtatni?

N27



2022. dec. 18. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3,4-es jól megmondta. Lófaxt se ér a pénz, ha gyűlölsz bejárni a munkahelyedre.
2022. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
azért ez nem teljesen igaz, alsó rétegben létező dolog hogy elmennek időszakosan pl. télen gyárba akármennyire is utálják is hogy legyen pénz míg nem adódik más
2022. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!