Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt számotokra az élettől...

Mi volt számotokra az élettől az a bizonyos "pofon" ami felébresztett, arra kényszerített hogy végre felnőttként, éretten tekintsetek az életetekre?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az amikor 19 évesen elárvultam.
2020. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Először apukám alkoholizmusa. Egyik éjjel mentő vitte el, és nekem kellett erősnek lennem a fiatalabb testvéreim előtt.


A második 23 évesen, amikor egy hosszú kapcsolatomnak vége szakadt. Először voltam lényegében szingli, és nagyon sokat formált a személyiségemen, hogy végre tényleg önállónak kellett lennem.

2020. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Amikor 18 évesen elkövettem egy hülyeséget és 3 jó barátom megutált miatta. Persze a történet nem ilyen egyszerű egyik oldalról sem, de még ők is jó sok embernek pletykáltak rólam. Utána felálltam, átgondoltam a dolgokat, és karriert kezdtem építeni.
2020. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Igyekszem akkor és annyira éretten, felnőttesen viselkedni amikor és amennyire kell, de ennél semmi több. A hideg kiráz az olyan emberektől, akik csak azért mert betöltöttek egy bizonyos életkort, hirtelen besavanyodnak, begyepesednek és minden kapcsolatot elvágnak a régi lazább, gyermeki énükkel, mert azt hiszik, hogy ettől lesznek olyan marhára felnőttesek.

Akinek nem inge, persze ne vegye magára.


26/F

2020. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi pár évben kis túlzással nap-nap után érkeznek ezek a pofonok
2020. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Olyan 13 éves korom körül amikor rájöttem, hogy mindent magamnak kell intéznem, mert otthon szarnak rá pl. nem voltak hajlandóak aláírni papírokat ösztöndíjakhoz, mert hiába olvasták, nem értették hogy mi van odaírva. Hivatalos iratokkal, értesítésekkel ugyanez. Elolvasták de nem értették, ezért kidobták, aztán jöttek bírságok meg felszólítások. De engem kiskorúként meg nem engedtek intézkedni, emiatt segítséget kellett kérnem a családsegítőtől. Sok ilyen volt. Végül 16 évesen nagykorúsítottak. Később az volt még nehéz, amikor 19 évesen egyetemre mentem és elköltöztem egy nagy városba tökegyedül. Otthon közölték, hogy lehetőleg ne menjek vissza, szóval csak magamra számíthattam, el kellett kezdenem dolgozni is a tanulás mellett stb. Bár az az igazság, hogy erre számítottam, nem ért váratlanul.
2020. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!