Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nekem még sosem volt...

Ha nekem még sosem volt barátnőm és bulizni sem járok akkor én kevesebb vagyok egy olyan fiúhoz képest aki már több csajon is túl van meg jár társaságba, meg bulizni?

Figyelt kérdés

20 elmúltam és nem volt még barátnőm, csak néhány próbálkozás, bulizni meg 2x voltam életemben.

Én kevesebb vagyok amiatt, főleg a lányok szemében ismerkedéskor?


2022. dec. 19. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Súlyos önértékelési gondjaid lehetnek , ezen dolgozhatnál.
2022. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem buliban nem tudsz úgy ismerkedni, ha nem vagy rámenősebb, magabiztosabb, és nincs meg köztetek úgy a kémia első ránézésre.


Inkább valami közösségbe kéne menned, ahol másokkal gyakran találkozol és vannak lányok: egyetem, kollégium, sport egyesület ilyesmi.


Én az egyetemi kollégiumban ismerkedtem meg a barátnőmmel, aki azóta már a feleségem (pont 20 voltam akkor).


Nem vagy kevesebb, van egy haverom, aki 27 körüli, nagyon jó fej, szakmailag is a munkájában top notch, jól keres, tud főzni, van autója, mégsem tud barátnőt találni. De ettől nem kevesebb. Mondujuk önértékelési gonjai vannak neki is, most elkezdett edzeni.


De ránk (a haverjaira) természetesen nem hallgat, pedig lróbáltunk tanácsot adni neki. Tindert próbált, meg társkeresőt, de az első csalódás után feladta.

2022. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kroms ***** válasza:
Lányok szemében mindenképpen, mivel számukra az a vonzó, ha minél nagyobb társadalmi befolyásod van, ill. ha minél jobban vágyik rád a többi nő is - remeteként tehát gyakorlatilag láthatatlan vagy számukra.
2022. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
A Chadekhez képest mindenképp kevés vagy. Rosszul áll a szénád, de nem vagy egyedül.
2022. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es de lehetsz még "mesterséges" chad. Ha sovány vagy hízz kicsit, ha túlsúlyos vagy foggy kicsit. Nem kell kigyúrt szterkós mutáns Hulknak lenned, azt sok lány nem is szereti.


És minden lánynak más az ízlése. Lehet, hogy valamelyiknek nem jössz be, de a másiknak igen.


De azért legyen igényes hajad, tiszta cipőd, igényes ruhád. Legyenek céljaid pl. egyetem, vagy szakma. Lássák, hogy van célod az életben, lehet rád számítani.


Ja és nem azokat a tipikus, magamutogatós, 10/10-es csajokat kell keresni!


Találd meg a te kategóriád, és ott keress valakit. Ezt haverom sem érti meg.

2022. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz ettől senki se több, se kevesebb. Azt meg elcsépelt tény, hogy nem vagyunk egyformák. És a lányok sem egyformák. A barátőm is utál bulizni, előttem nem sok párkapcsolata volt, mégis együtt vagyunk, szeretjük egymást, és jobbat nem is kívánhatnék nála. "Csak" meg kell találni azt a személyt, akivel az összhang megvan.
2022. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!