Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy bizonyos...

Mi lehet az oka, hogy bizonyos emberek egy adott társaságban nagyon népszerűek, még az ellenkező neműek is nagyon kedvelik őket, mégsincs párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Más valakivel pár órát együtt lenni bulizni és

más együtt élni.

2022. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akar párkapcsolatot.
2022. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jófejnek lenni és jó csajnak/pasinak lenni nem ugyanaz. Lehetsz úgy a party sz-ve-lelke, hogy közben képtelen vagy az elköteleződésre, nem érted meg mások érzelmeit, nem tudsz érdemben odafigyleni másokra. Pedig ezek kb alapvetőek egy párkapcsolathoz. De egy társaság motorjához nem feltétlen.


Ráadásul nem mindneki gondolkodik abban, hog ynek ifeltétlenül párkapcsolatban kell lennie. Tudom, furcásn hangzik, de... van akinek nincs süzksége párra ahhoz, hogy boldog legyen.

2022. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"van akinek nincs süzksége párra ahhoz, hogy boldog legyen"

sőt - ha ez nincs meg, tehát egyedül nem vagy "rendben"

magaddal a párkapcsolat sikere is kétséges lehet.

2022. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem például azért is nehéz téma a párkapcsolat, mert diszfunkcionális családom van, és szakítottak már velem miattuk, amikor még nem voltam önálló. Ennek következtében kialakult bennem, hogy olyan társat kell keresnem, aki azon túl, hogy vonzódunk egymáshoz, és tudunk hosszú távon tervezni, nem csak valami kalandnak tekintene, el kell, hogy fogadja, hogy a családom egy adott dolog, olyan, amilyen, én pedig tőlük független, önálló ember vagyok, és nem hagyom a családomat rátelepedni az életemre. Na, ilyen társat találni, ebben a gyors világban, baromi nehéz.
2022. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4, tökéletesen egyetértek veled, csak nem mert leírni, mert manapság ez már a sátánizmussal ér fel:D
2022. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg még azt se felejtsük el hogy az ilyenek közt sok a homo meg az impotens.
2022. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg azt sem:van egy csomó aki irigykedik,mert otthon az asszony v.

a férj az agyára megy, a másik meg milyen jól el van egyedül.

(a kérdés nincs nemhez kötve)

2022. nov. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!