Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan akadtam ki a nőre, és...

Jogosan akadtam ki a nőre, és a rokonomra?

Figyelt kérdés
Fodrászhoz mentünk rokonommal, és a nő folyamatosan tépte a hajam, sok fodrásznál voltam már de ezt még senki se csinálta. De ő meg mert volna esküdni, hogy próbálja óvatosan csinálni, és jót röhögtek az órákon át tartó szenvedésemen. A pontot az i-re az tette fel, mikor csak úgy, tök természetesen megkérdezte hogy szexeltem-e már. (Később próbálta elmagyarázni, hogy arra akart kilyukadni, hogy az is ennyire fáj-e, és nem gondolta hogy ilyen rosszul érint majd.) Teljesen kiakadtam és rákiabáltam, hogy mégis miféle kérdés ez, nem elég hogy órák óta folyamatosan szenvedek itt, de még ez is, ezek után örüljön, ha kifizetem. Kontextusként rengeteg szexuális abúzust éltem át, közeli családtagoktól is, nekem ez teljességgel privát téma amiről senkivel nem vagyok hajlandó beszélni. Erre rokonom elkezdett fenyegetőzni, hogy vagy abbahagyom, vagy megüt, hogy merek én így beszélni, úgy nyugtatta le a fodrász, hogy ne bántson. Végül kifizettem mert végső soron a szolgáltatást megkaptam, olyan lett a hajam, mint szerettem volna. Mellékesen megjegyzem, amint szóba került hogy esetleg semmit nem kap érte, RÖGTÖN nem tépte a hajam. Hirtelen megtanulta úgy fésülni. Micsoda karácsonyi csoda, nem? Rokonom utána egész úton hazafelé csesztetett, hogy ne merjek mégegyszer így reagálni, kérjek elnézését, stb. De én jogosnak érzem a reakciómat. És ezek után rokonomat sem akarom látni soha többet. Nem vagyok hajlandó olyanokkal beszélni, akik kedvük szerint abuzálnak fizikailag, vagy zsarolnak vele, ha nem úgy teszek ahogy nekik tetszik.

2022. dec. 24. 00:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy ilyen hosszú lett.
2022. dec. 24. 00:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igazad van, másrészt a kiakadásod mértékéből azt is gondolhatta hogy nem szexeltél!

Egyébként jól tetted és ne kérj elnézést, rázd le a rokonodat!

2022. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a fodrászról írnék egy nyilvános rossz véleményt a honlapjára ha már így viselkedik a vendégeivel...
2022. dec. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Meg az is milyen életszerű hogy

1. egy szakemberként praktizáló fodrász (értsd: nem a párja vágja le neki otthon a szemetesvödör fölött a haját) nem tud hajat nyírni

2. egy fodrász ilyen kérdéseket nyög be hogy az aktuális kliense mikor szexelt (tőlem még a haverjaim se kérdeznének ilyet)

3. véletlen ezzel pont egy abúzált egyént talál be, akivel ráadásul ott egy erőszakos rokona, aki ugye felnőtt embert fodrászhoz kísérget mint egy 3 évest.

Tévé maci fogat mosott, megvolt az esti mese.

2022. dec. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#6 #7 Nektek komolyan nincs jobb dolgotok? Röhejesek vagytok, komolyan.
2022. dec. 24. 07:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Jesszus...Milyen emberek ezek? Rokonod is meg a fodrász is.Ha teheted,mocskold be az üzletét(nem fizikailag)híreszteld,hogy ne menjenek hozzá.Rokonoddal alapból nem tudom milyen a kapcsolatod,meg neki kije a fodrász,de ha más előzmény nélkül erre veréssel fenyegetőzik,az valami nagy címeres f..sz lehet.
2022. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban igaz a történet, akkor jól tetted.
2022. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!