Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan néz ki az a nő akinek...

Hogyan néz ki az a nő akinek férfias vonásai vannak? És olyan nő akinek nőies vonásai vannak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Felső háromszög alkata van, lapos, látszódik a bajsza, máshol is sötétebb a szőre, jól láthatóan izmos, rövid haja van, ilyesmik (félreértés ne essék, attól még hogy valakire igazak ezek az állítások, egyáltalán nem feltétlenül néz ki férfiasnak nő létére)
2022. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a testépítő nők jutottak eszembe, de nem a testalkat miatt hanem az arcvonások elférfiasodása miatt, de vannak nők akik sajnos eleve férfias arcvonásokkal születnek.

Azért vannak nőies jellegek az arcon amik a nőiességet sugallanak: csókos száj, nagy szemek, kicsi és pisze orr, szemöldök sűrűsége vastagsága íve, arccsontnál is van ami szép nőies és van ami inkább férfias, de sokszor az apróbb dolgokból az összkép lesz férfias.

2022. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Eszembe jutott, amikor úgy néz ki egy nő mint egy transzvesztita!

Azt a benyomást kelti amikor ránézel hogy valami nem stimmel és filózol hogy most akkor férfi vagy nő az illető!🤔🤨

2022. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Számomra férfias vonások: széles állkapocs és erőteljes áll, áll közepén mély bemélyedés (csúnya néven seggáll), széles száj, nagy orr, de ha csak 1-1 ilyen vonása van, még nem látom férfiasnak, csak ha több is, vagy ha emellett nincs nőiesebb vonása is. Nőies vonások meg szerintem: telt ajkak, kerekebb/ovális arc, átlagos vagy kisebb méretű orr, finom vonalú áll.
2022. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyenről mindig a klinefelter szindróma jut eszembe, nem a társadalom által belénknevelt nőies/férfias kinézet (rövid haj, stb).
2022. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfia nő, mint Varga Judoka.
2022. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!