Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet férfias egy olyan...

Lehet férfias egy olyan férfi, akinek nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés
Tudsz egy ilyen emberre férfiként tekinteni?
2022. márc. 23. 14:34
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
74%

Persze.

(Akkor is, ha 2 napon belül ez kb. az 5. ugyanilyen kérdés. :D )


A nemi identitáshoz nincs köze a személygépjárműveknek.

2022. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
30%

Én felvállalom, hogy ha amúgy a férfinak nincs epilepszia betegsége, vagy ilyesmi, ami kizáró tényező a jogsinál, nálam levon az összképből.

Férfiatlan is, meg tök gáz, hurcolászom össze vissza, mint az anyja.

BTW, azért szerintem a mai világban is gáz, ha a nőnek nincs jogsija, tehát ez olyan mint az angol wc. Alap.

2022. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem férfiatlan, igen. Egy férfinak alap kell, hogy legyen a jogsi. Ez van, ez az én véleményem, lehet lepontozni :D
2022. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
68%

#2

Van jogsim, de azóta is mélységesen bánom hogy erre pazaroltam a pénzem, igazából arra jó hogy van +1 személyazonosító okmányom, ennyi. 6 éve van jogsim, semmi értelmét nem látom. Ha lehetne, "visszaváltanám" mert az ára meg jól jönne.

Miért lenne alap? :D

(Igen, vannak olyan helyek meg élethelyzetek ahol az, de nem értem miért kell ezt így általánosságban kinyilatkoztatni.)

2022. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2022. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
43%

Mert ha mondjuk az országon belül akár csak 100 kmt akarsz menni, az tömegközlekedéssel mondjuk 3-4 óra. Ha nem úgy mész, hogy IC útvonal. Autóval fele annyi se.

Lesz egy gyereked pl, hívnak hogy beteg, gyere érte, te meg végighurcolod csórikámat hányva a villamoson?

Hétvégi nagybevásárlás, vagy a havi nagy, autó nélkül megoldhatatlan.

Én pl nem vagyok a házhoz szállítás híve.

Akarsz menni nyaralni, vonattal mész mint a tinik? Elmész plázázni, nagybevásárolni pl egy nyaralásra, a hátadon viszed végig a kabátot meg az addig megvett cuccokat, mint valami teve?

Osztálytalálkozó 50 km-rel odébb, de te sietsz haza, mert megy az utolsó vonatod?

Van egy álommeló, de tőled csak 20 km-re, de xar a tömegközlekedés, 7re kell beérj, de 5-kor már fel kell kelj. Remek.

Beteg az anyád, hazaengedik, vársz 24 órát a fizetős mentő szállítására?

Tini kategória. Szánalmas.


Az összes barátom, akik a belvárosban laknak, lehet csak havi pár alkalommal veszik elő az autót, de nélküle xarban lennének. És hányan robogóznak, mert gyors pl...

2022. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
73%
Akkor sincs köze a nemi identitáshoz a személygépjárműnek, ha ezt lepontozzátok. :) Vagy van erre valami új szociológiai/pszichológiai tanulmány, ami mutatott ki összefüggést a nemiség megélése, és a járműbirtoklás között? Érdekelne, megköszönném ha linkelnétek.
2022. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
30%

Egyébként: én speciel imádom nézni ahogy a férjem vezet, szerintem még az is baromi szexis :D

Én már tinilányként is bomlottam ezért a látványért, és 10 év után is imádom nézni közben.

Meg amúgy nagyon jó eljárni motorozni együtt (:

Szóval jah, nálam alap-elvárás, hogy legyen a FÉRFINAK jogosítványa, mert nálam ha tavasz van, előkerül a moci (:

2022. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
76%

#6


"ha mondjuk az országon belül akár csak 100 kmt akarsz menni, az tömegközlekedéssel mondjuk 3-4 óra. Ha nem úgy mész, hogy IC útvonal. Autóval fele annyi se."

Én fordítva tapasztalom, pl. otthonról bejutni munkába bő 2 óra lenne autóval a dugók miatt, vonattal szűk 1 óra.

Ha kicsit több idő is, a vonaton legalább lehet hasznosan/tartalmasan tölteni az időt, vezetés közben nem lehet csinálni semmit a vezetésen kívül.

Ha minden kötél szakad és 5 évente egyszer meg előáll olyan helyzet hogy kivitelezhetetlen a tömegközlekedés, akkor van egy csomó taxitársaság ami nem csak helyi fuvart vállal.


"Lesz egy gyereked"

Nem mindenkinek van/lesz gyereke.


"Hétvégi nagybevásárlás, vagy a havi nagy, autó nélkül megoldhatatlan."

Nem szoktam ilyen mega-shoppingot tartani, naponta-kétnaponta beugrok a boltba és kényelmesen hazaviszem kézben ami kell.


"Akarsz menni nyaralni, vonattal mész mint a tinik?"

Nem értem miért tinis az, hogy nem akarok úgy utazni hogy fölöslegesen menjen el akár több óra, ami alatt nem lehet csinálni semmit, és fáradtan érünk oda. Amúgy eddig leginkább repülővel mentünk nyaralni, gondolom az is túl tinis, ha nem én magam vezetem. :D


"Elmész plázázni"

Nem megyek plázázni.


"Osztálytalálkozó 50 km-rel odébb, de te sietsz haza, mert megy az utolsó vonatod?"

Osztálytalálkozó után a szüleimnél szoktam aludni pár utcányira a helyszíntől, eszem ágában nem lenne pár pohár bor után a vaksötétben hazavezetni az éjszaka közepén.


"Van egy álommeló, (...) 7re kell beérj"

Ahova 7-re kell beérnem, az nem álommeló. Amúgy Budapestre nem egész 1 óra bejutnom a belvárosba, csodálkoznék ha ennél jobb munkát kapnék a fővároson kívül.


"Beteg az anyád, hazaengedik, vársz 24 órát a fizetős mentő szállítására?"

Taxi.


Mint írtam, biztos van olyan élethelyzet amikor jó az autó, de NEM MINDENKINEK, kár bemagyarázni. :D


-----


A járműbirtoklás és a nemi identitás kapcsolatáról szóló tanulmányok linkjét továbbra is kíváncsian várom. :)

2022. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
12%

Nyugodtan keress rá, ha annyira érdekel.

De a sztereotípiák sem véletlen alakulnak ki, és a hagyománnyá-szokássá vált alap felfogásokat csak nagyon butus emberkenek kell megmagyarázni. (:


Figyelj, azt látom hogy te ülsz egész nap otthon, és ehhez nem kell autó, de azt remélem azért nem kell megmagyarázni, a feneked miért kell kitörölni, ha úgy is X idő, s megint ürítesz (:


Van akinek elvárás, akár magával szemben is, meg vannak...a magadfajták.

Álommeló nem lehet 7 kor? Azért a sbeészeti osztályvezető is beér 7-re babám.

Legalább tudnál normálisan érvelni valamivel...de figyelj, mindent meg lehet magyarázni, látom ez neked qva fontos. Gondolom miért, na.


A kérdező azt kérdezte, tudunk-e férifként tekinteni?

Ez is egy tanulmány lehet, tessék. Itt érdmeben minden nő azt írja, (mármint nem kamuprofolis) hogy egy férfi esetében de, alap a jogsi.

2022. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!