Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször előfordult, hogy...

Többször előfordult, hogy álmomban hatalmas űrhajókat láttam!?

Figyelt kérdés

Ami érdekelne az, hogy olyankor valami elképesztő boldogságot érzek és ahogy ébredek fel egyre jobban távolodik ez a jó érzés, próbálok visszazuhanni az álmomba de már nem olyan jó!

Amúgy nem foglalkozom UFO témával és nem is biztos, hogy hiszek bennük!


2011. márc. 23. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha te mondod, akkor biztos előfordult. Értelmes kérdést nem nagyon látok abban, amit kiírtál. Nem biztos hogy hiszel benne? Vagy azt gondolod, hogy vannak, vagy azt, hogy nem. Nem biztos?

Álmodtál valami szokatlanról. Előfordul mással is. Én már, álmodtam azt, hogy megölnek, meg tudom állítani az időt, üldöz egy alien, fél tucat jó csajjal hempergek stb.

Volt olyan, ami nagy hatással volt rám, megijesztett, vagy inkább jó lett volna visszaaludni, de egyik se volt igaz. Ennyire nem kell beleélni magad. Inkább tanulj, vagy csinálj valami normális dolgot. Nem fognak elvinni a földönkívüliek. Én megígérem. Jó éjt.

2011. márc. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
igen
2011. márc. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már azt sem értem, hogy ebben hol van a kérdés.
2011. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: A hiba nem az ön készülékében van.
2011. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!