Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted melyik női arcforma...

Szerinted melyik női arcforma a legszebb?

Figyelt kérdés

Nekem a legjobban a szív alakú tetszik, tehát hegyes, karcsú áll, valamit oldalt enyhén szögletes állkapocs, ami megadja a szív formáját.

Nektek melyik típus jön be/tetszik leginkább? (Lenti linken vannak az illusztrációk)

[link]



2022. dec. 24. 18:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%

A kerek.

Nekem gyémánt van, és utálom.

2022. dec. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Oval,diamond,rectangular.Nem tudom eldönteni:D
2022. dec. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 NTBS ***** válasza:
45%
Szerintem egy jó haj és smink sokat dob az arcformán.
2023. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Kései Sirató ***** válasza:
0%
Négyszögletes és ovális a legszebb, de mindegyik lehet szép, ha ki van maxolva.
2023. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem arctípustól / jellegtől függően az ovális vagy a szív alakú (a szív alakő inkább az ilyen "cuki", manósabb, kislányosabb jellegű arcnál, az ovális a nőiesebb, érettebb jellegű arcnál)
2023. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Az arca többi vonásaival együtt számít , azzal együtt kell nézni. Mert, akár bármilyen arcformával létezhetnek gyönyörű nők. Ha csak egy is van, már teljesült.

Ezzel az arccal, ami ide van rajzolva, a legszebb nekem egyértelműen az a sqare, a második meg a rectangular; de a sqare kiemelkedik közülük ilyen arcvonásokkal tehát. De másik arcvonásokhoz meg lehet, hogy másmilyen fejforma passzol, ahogy a leggyönyörűbb lesz; és akkor akár ami ezen a képen nem annyira előnyör arcforma/fejforma; az másik arcvonásokkal még kiemelkedőbb is lehet akár; mint most itt a sqare-formával megrajzolt. Tehát, nem mindegy az arcvonások hozzá.

2023. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
A szív, én nem makknak hívom, bár tényleg hasonlít rá :D
2023. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
24%
hosszú lófejű a jó
2023. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!