Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országban/etnikumban a...

Melyik országban/etnikumban a legszebbek a nők szerintetetek?

Figyelt kérdés
Sok eltérő véleményt hallottam már erről a kérdésről, van aki szerint a magyar nők a legszebbek, sokan az oroszokat, ukránokat mondják. Nekem személyesen az albán nők tűnnek a legszebbnek márcsak a hírességek (Dua Lipa, Bebe Rexha, Ava Max stb.) és a (főleg) tiktokon látott videók alapján. Az érdekelne, csak én vagyok-e így ezzel, vagy mások szerint is genetikai aranybányák a dél-balkáni hölgyek.

2021. okt. 28. 16:55
1 2 3
 1/29 Mansour ***** válasza:
63%
Ne viccölj má', mit akarsz ezekkel a műtyúkokkal? Nem is látszik, hogy mi van a festék alatt. Szerintem te optikai csalódás áldozata lettél.
2021. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a csehek a legszebbek. De a magyarok is ott vannak a top 10be
2021. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Talán népszerűtlen vélemény, de Európában Finnországban, mert bár érdekes, nem megszokott arctípusuak alapvetően, mégis van valami különleges, kicsit “tündés” az arcvonásaikban. Rajtuk kívül még az íreket mondanám. Európán kívül Kazahsztán, Dél-Korea, Fülöp-szigetek, ahol nagyon szépek.
2021. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Csehek nekem is a kedvenceim, mellettük más északi szláv és dél-amerikai nők szoktak általában tetszeni.
2021. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
84%

Nekem a csádi nők tetszenek a legjobban.

Olyan egzotikus sivatagi szèpsègek

2021. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Koreai nők
2021. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Orosz, koreai, japán, spanyol és olasz nők.
2021. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ha a hírességek alapján akarok következtetést levonni akkor az izraeli és a brit nők a legszebbek (igen, a sokat fikázott britek).

Gal Gadotot tartom a világ legszebb nőjének, és ő izraeli, a briteknek meg ahhoz képest hogy mennyit szidják az ottani nőket, olyan felhozataluk van mint Emma Watson, Emilia Clarke, Karen Gillan, Florence Pugh, Felicity Jones, Daisy Ridley, mind tök "ronda" nők.

Ha a hétköznapi, "utcai" nőket nézem, akkor franciák, oroszok és németek közt láttam már rengeteg gyönyörű nőt, na meg persze a magyar lányok közt.

Az ázsiaiak viszont egyáltalán nem vonzanak, 1-2 kivételtől eltekintve.

2021. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
84%
Lee Moon is szép,és modell nő ő sem 20 éves,de Chehországból való aki szertné látni a képét írja be a google ba,hogy Lee Moon
2022. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
34%
Alban??? Viccelsz? Ott nyaraltunk es eletemben ennyi ronda embert nem lattam! Latszik az inceszt!
2022. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!