Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alkohol az emberek valódi...

Az alkohol az emberek valódi énjét hozza elő és a valós érzelmeit, vagy pont hogy inkább eltorzítja?

Figyelt kérdés

A családomban több alkoholista is volt/van, pár napja volt egy durvább eset, ezért akarom kibeszélni

Az anyám ha iszik, akkor nagyon agresszív lesz, megered a nyelve és látszik rajta hogy gyűlöl. Elképesztően undorító látványt nyújt ilyenkor, vérben forognak a szemei.

Én hajlok arra hogy ez az igazi énje, csak mikor józan nem nem mutatja ki, sőt tagadja ha szembesítem vele.

Olyankor mindent a fejemhez vág, a legkisebb dolgokat is, megszégyenít mások előtt, megaláz amiért meg sosem volt kapcsolatom, 100x felhozza az időket mikor nála kellett laknom, kineveti a depresszióm.(ami valós, orvos is kezelt)

Rám küldi a szinten agresszív jelenlegi pasiját és előtte ordította ki a magánügyeimet

Gyerekként a nagymamám nevelt nagyrészt és úgy kezelt 15 éves koromig mintha egy kisbaba lennék, most meg csodálkoznak hogy nem vagyok talpraesett.

Sajnos az ő anyja nagyon durván alkoholista volt, rengetegszer megverte, nem adott neki enni stb, szerintem rajtam akarja megbosszulni. Sőt az apám is volt hogy összeverte mikor ivott a szemem láttára

Most azon vagyok hogy örökre elköltözhessek, sajnos nincs rá sok esélyem mert semmi pénzem, a munkáimat mindig folyton elvesztettem, kirúgnak

Vajon melyik az igazi énje?


2022. dec. 25. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Tapasztalatom szerint a pia alkoholtartalmatol, fajtajatol es fogyaszto alaphanguatatol is fugg kiben a jellem melyik reszet erositi fel eppen.
2022. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Simán csak torzít. Saját magamon azt láttam hogy olyan dolgokat mondok, teszek ami egyáltalán nem jellemző rám és józanon eszembe sem jutna.
2022. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem inkább a valódit mutatja meg.
2022. dec. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Az alkohol lebontja a gátlásokat. Lehet, hogy torzít is, de semmi olyant nem hoz elő belőle, ami alapból nem volt benne. A kemény drog az más, az igen, sőt, átformálja a személyiségét.
2022. dec. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, rám ilyen argesszív hatással nincs.
2022. dec. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam hogy ez az igazi énje

Drogozni tuti nem drogozik, csak az alkoholista gént örökölte meg

Undorító hogy rajtam torolja meg amit az apján meg a férjén nem tudott…

2022. dec. 25. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a valódi érzéseket mutatja, és eltörli a tanult társadalmi gátlásokat, elvárásokat.
2022. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Drog, amit a primitív, bunkó, bűnözői réteg nem tud uralni, és kijön rajtuk az agresszió.

Pont azok fogyasztják, akiknek a legrosszabbul hat, és olyan buták, hogy agresszívek lesznek tőle.

2022. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!