Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is van, hogy részegen...

Mással is van, hogy részegen bunkó, olyan dolgokat mond, amiket nem kéne?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább az, hogy "kiből mit hozz ki".. Van akiből agressziót, belőlem például érzékenységet.
2022. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A részeg, a bolond és a kisgyerek általában kimondja az igazat :)
2022. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez rendben van?
2022. dec. 17. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ember, most jöttem ki a kocsmából.
2022. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva van.Részegen csak röhögök mindenen,jó kedvem van,józanul meg van,hogy beszólok olyat,amit nem kellett volna.
2022. dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve beszélgettem egy sráccal, aki éppen ezen problémák miatt tette le a piát. Teljesen önszántából. Felismerte, hogy minősíthetetlenül viselkedik, ha iszik, nem akart már több embert megbántani. Nem kockáztatta meg azt sem, hogy majd csak keveset iszik. Inkább üdítőzött és elmondása szerint szerencsére így is nagyon jól érzi magát a bulikban. Szerintem ez baromira tiszteletre méltó hozzáállás.
2022. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenkire máshogyan hat az alkohol. Létezik olyan, aki aggresszívabb lesz tőle, mindenkivel kötekedni kezdhet. Én azt javaslom hogy mértékkel fogyasszon alkoholt az ilyen és mindig legyen vele valaki haver aki megtudja nyugtatni hogy nehogy valami verekedés törjön ki vagy esetleg bolondságot csináljon és a sitten kössön ki. Figyeljetek oda az ilyen haverotokra.
2023. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!