Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha vezérigazgatóken...

Mit tennél ha vezérigazgatókent osszefutnal egy régi haveroddal s kiderülne hogy belőle csak egy szánalmas lúzer lett?

Figyelt kérdés
2022. dec. 25. 10:17
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Miért, mégis mit kéne tenni?

Semmit nem tennék.

2022. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset, gyakori ez.
2022. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Ezt tenném.


Szia Nyafogó. Hogy vagy, hogyan zajlik az életed?


- Hát, lúzer lettem.


Nyafogó.

Az is jobb, mint a semmi. Sok sikert kívánok.

2022. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kólauborkával ***** válasza:
89%

Ki a szánalmas lúzer? Nálam az aki ilyet ki ejt a száján….

Van ismerősöm aki jobban, van aki rosszabbul keres, mint én, de egyik sem mondanám sikeresebbnek, vagy sikertelenebbnek.

Aki többet keres annak a szabad ideje is kevesebb, ill. aki meg kevesebbet, az nyílván több szabad idővel tolja. Egyéni választások, egyéni életek, egyik sem kicsinyleném le, csak azért, mert ők nem vezérigazgatók…. Lehet ez csak a te álmod volt, megengeded, hogy más, mást álmodjon?

2022. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz ez alatt, hogy lúzer lett?


Szalag mellett melózik végzettség nélkül? Semmit nem tennék egyébként, inkább megpróbálnám ösztönözni, hogy tanuljon valamit.

2022. dec. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Büszke lennék magamra és finoma éreztetném vele, hogy több vagyok nála. Nagyon nem kérkednék, de tennék róla, hogy észrevegye, mennyivel többre vittem, mint ő.
2022. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Meglátásom szerint a vezig és a lúzer nem állnak le megvitatni az élet folyását, messziről intenek egymásnak a boltban és sietősen tolják tovább a bevásárló kocsit az ellenkező iránya.
2022. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A vezérigazgatónak más tolja a kocsiját
2022. dec. 25. 11:00
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én vezigeim saját maguk tolják a kosarat, a szekerüket tolta esetleg más, de nem jellemző.
2022. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Saját vezérigazgatód van?
2022. dec. 25. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!