Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Életem során semmi nem jött...

Életem során semmi nem jött össze, akkor elmondható szerencsétlen életképtelen csődtömeg lúzer vagyok?

Figyelt kérdés

Életemben szó szerint semmi nem jött össze. Az élet folyamatosan szívat engem. Két lábon járó szerencsétlenség vagyok. Pedig mindent megpróbáltam, de mindig jött nagy pofára esés. Olyan mintha az élet nem akarja, boldog jó életem legyen. Vagy lehetséges az élet nem szívat? Hanem én vagyok ennyire szerencsétlen életképtelen csődtömeg lúzer?

Ilyenkor mi a teendő? Van itt hozzám hasonló?



2022. aug. 26. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű...
2022. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem hozzád mért dolgokkal próbálkoztál, ismerek pl. olyan 55 éves férfit, aki csak bombanőkkel ismerkedett volna, de ő csúnya, így szűz maradt.
2022. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az élet nem szívat téged, egyáltalán nem körülötted forog a világ.


"mindent megpróbáltam"


Kétlem, ugyanis a mindenbe bele tartozik az az út is ami a sikerhez vezet.


Az ismerőseimből kiindulva, aki azt mondja, hogy "mindent" megpróbálta.. az megpróbált jó esetben 2 dolgot, ímmel-ámmal, nem odatéve magát.. aztán csodálkozik hogy nem jön össze semmi, így elkönyveli, hogy nem működik.

2022. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ebben az esetben elmondható főleg mivel az 'életre' kened a dolgot.
2022. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel egyedül. Ki tudja mit rontunk el? Ki tudja min csúszunk el?

Mindenesetre nem szabad túl lelkisnek lenni, a korrektségedet is kihasználják és azt is ha túlon túl becsületes vagy. Mert a legtöbb ember nem ilyen.

2022. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a pechsorozat azt jelenti, hogy mindig vesztesz szerencsejátékban, akkor nem csodálkozom. Vagy ha azt, hogy gazdag vállalkozó akarsz lenni, de olyan a szakmád, amire kevés az igény, esetleg nincs tőkéd vállalkozni.
2022. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaaa fogadd el... Tényleg szerencsétlen vagy... Én is az voltam,de a tanárom embert faragott belolem.

Kiakartam próbálni milyen érzés szerencsétlennek lenni... Hidd el nem jó... Ha egy szerzetesi életmódot élnél hidd el nem lennél louser...Ott elèg kemény életmód van.

2023. ápr. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!