Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha vezérigazgatóken...

Mit tennél ha vezérigazgatókent osszefutnal egy régi haveroddal s kiderülne hogy belőle csak egy szánalmas lúzer lett?

Figyelt kérdés
2022. dec. 25. 10:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
1-2 mindenkinek van :)
2022. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy a Kft. én vagyok.
2022. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Vezérigazgatóként nem gondolnám azt,hogy csak egy szánalmas lúzer.
2022. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Milyen az a “szánalma lúzer”?!

Milyen “vezérigazgatóhoz” képest?

A vezérigazgató kihez képest lúzer?

Ha régi haver kézműves vállalkozó lett, vagy kiváló alkalmazott, aki kiteljesedik a munkájában, megél belőle, egyéb iránt boldog, elégedett az életével, az nem lúzer, hanem egy sikeres ember. Ugyanis neki EZ jelenti a sikert.

Szánalmas ez a kérdés.

2022. dec. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem Mindenki olyan mint a haverod. Az a szánalmas ha valaki mindenkit a haverjával vesz egy kalap alá.
2022. dec. 28. 09:34
 16/18 Kólauborkával ***** válasza:
Te meg saját magaddal veszel mindenkit egy kalap alá, azt hiszem az szánalmasabb, mert ezek szerint nincs benned empátia, ami egy eléggé fontos tulajdonság a társas kapcsolatok szempobtjából.
2022. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ezek a gondolatok belőled jonnek
2022. dec. 28. 12:09
 18/18 anonim ***** válasza:
Segítenék neki talpra állni, kicsit egyenesbe jönni, ha van rá lehetőség. Arra mondom, hogy ha van rá lehetőség, hogy ha anyagiakról lenne szó, segítenék, ha drogos, akkor én nem tudom helyette elhatározni magam.
2023. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!