Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Instagramon azok a nők akik...

Instagramon azok a nők akik naponta, kétnaponta raknak fel magukról egy képet, mit szeretnének mutatni ezzel közölni? Mindig egyedül van a legtöbbje, mégis rendesen felöltöznek.

Figyelt kérdés

Néha jobbnál jobb, de mégis átlagos csajokra bukkanok, különféle nemzetek közül, el nézegetem őket órákig.

Jó körülmények között élnek, valaki még a családdal, más egy-egy macskával, kutyával, viszont magányosnak is tűnnek.


2022. dec. 25. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Gazdag pasit akarnak fogni.
2022. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De valamiért akkor még se megy nekik, pedig sztároknál is a pénz mindent elviselhetővé, széppé tesz :D
2022. dec. 25. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez már nem róluk szól, hanem a műsorról. Thirst trapeket posztolnak, hogy minél több ilyen idióta nézze és kövesse őket. A nézettségtől szponzorok keresik meg őket, onnan meg egyenes út a profit.
2022. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pénzt keresni. Nem minden a kapcsolatokról szól. Rengeteg pénzkeresti potenciál rejlik egy jól megszerkesztett instaprofilban, rengeteg együttműködési megkeresés, szponzortartalom.

Az meg más kérdés, hogy sok nő alapvetően esztétikai / vizuális alkat. Én nem vagyok fenn instán, és épp tényleg szingli vagyok - én még itthonra dolgozni is felöltözöm csinosan, mert úgy érzem magam jól.

2022. dec. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!