Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez hobbi, hogy feleslegesen...

Ez hobbi, hogy feleslegesen autózott Kisújszállás utcáin?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy Debrecenbe lakok.


24-én este, az szombat volt ráadásul szenteste, a Debrecenből 19.35-kor induló vonattal elmentem Kisújszállásra, ahol 20.33-ra érkeztem. Majd onnan 23.25-kor induló vonattal jöttem haza Debrecenbe, ahová 00.23-ra érkeztem. Kisújszálláson majdnem 3 órám volt. Járkáltam a központban, Kisújszállás utcáin. Aztán egy szürke autó jőtt ment, egyik utcáról a másikra fordult, többször végigment több utcán, valami fiatal suhanc kölyök volt benne. Ez hobbi lehet? Valakinek az autózás is hobbi? Képes azért üzemanyagot venni, hogy körözön a városban?



2022. dec. 27. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Te is képes voltál karácsony este vonatozni, meg bóklászni a városban egyedül. Más meg autózik.
2022. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam. Hülye egy hobbi. Képes a pénzt benzinre ezért feláldozni.
2022. dec. 27. 21:26
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Van olyan osztálytársam (esti) aki megállás után még fél napig járatja td fábiáját, olyan hangja van mint egy traktornak, csikorog a hosszbordásszíj és az előtöltés sem az igazi. Ő büszkén köröz a suli előtt, a fasztudja minek, de mindig vagy 8 kört megy, mielőtt leparkolna...

A terembe belépve a kulcsot lóbálja, a nyakbaakasztó, amin a kulcs van, folyamatosan kilóg a zsebéből, ha épp oda teszi.

Jaa meg mostanában valami világítós hópihékkel meríti az aksit a parkolóban😂😂

Pedig felnőttek járnak ide, a többségnek több millió ft értékű autója van, oszt azok nem vagánykodnak vele, de ő a lerúgott, 200 ezres skodájával valami autóversenyzőnek képzeli magát.🤷‍♂️

2022. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

#2:

És ez neked miért fáj? Hmm?

2022. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem fáj, csak azt hittem követ.

Valami cigány kölyök lehetett.

2022. dec. 27. 21:34
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Eddig egy valaki tűnik hülyének ebben a kérdésben, és az nem az autózás.
2022. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Arra gondoltok, hogy ha én oda-vissza majdnem 3 ezer forintér vettem jegyet és elmentem vonatozni egyet, nem célom volt, csak elmentem-visszajőttem, képes vagyok erre költeni, akkor az meg arra költ, hogy autózik?
2022. dec. 27. 21:53
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Vannak ilyen emberek, akik kérkednek azzal, hogy nekik még erre is futja.

Vagy csak körülnézett a városban, ahol ugyanúgy látogatóban volt, mint te.

2022. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad kívül mindenki értette.
2022. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Néha van, hogy egyedül érzem magam vagy csak ki akarom üríteni a fejem. Ilyenkor bepattamok az autómba és megyek egy kört vele. Mondjuk olyan 50-100km távot. Teljesen ki tud kapcsolni a vezetés élmenye vagy a sebesség.


Lehet ő is így volt vele. Vagy várt valakit, addig kocsikázott, hogy jobban teljen az idő. Meg még kismillió oka lehet. Az, hogy követett kb a legutolsó lehetőségek közt lehet.

2022. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!