Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen településnek számítanak...

Milyen településnek számítanak Kisújszállás, Karcag és Püspökladány ingatlanvásárlás, közbiztonság, helyi lakosság és munkavállalás szempontjából nézve?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 14:30
 1/1 anonim válasza:
100%

Püspökladánnyal kapcsolatban tudok írni pár dolgot.

Az utóbbi időben az ingatlanárak növekedése elérte Püspökladányt is, ezért jelenleg olcsón nem nagyon lehet házat vásárolni. Ha szétnézel az interneten a házak között, és kérdésed lenne a ház környékével kapcsolatban, nekem írhatsz nyugodtan.

Már mostanában a közbiztonság szerintem sokat javult. Bármikor, akár éjszaka végig merek menni az utcán, nem kötekedik senki, de ettől függetlenül nem laknék bármelyik környéken, azért is írtam, hogy nyudodtan írhatsz a ház közvetlen környékével kapcsolatban.


Munkahelyek sajnos nem nagyon vannak. (talán az FMF kft, vagy valamelyik üzlet, vagy hivatal.) Innen nagyon sokan eljárnak Debrecenbe, Szolnokra, Budapestre dolgozni. Nekem is ingáznom kell, ami nagyon fárasztó, ezért én a költözést fontolgatom.


A város infrastruktúrája viszonylag jó. Átszállás nélkül el lehet jutni Budapestre, sőt reggelente Bécsig is van közvetlen vonat.


Még azt érdemes figyelembe venni, hogy ha vannak gyerekeid, nem minden általános iskola nyújt megfelelő teljesítményt oktatás terén. A helyi középiskola színvonala hatalmasat esett az utóbbi 10-15 évben, ezért nagyon sokan járnak Debrecenbe, és a környéki településre középiskolába.


Szórakozási lehetőség szinte nincs. Volt régen a ladányi nyár, de már az sincs az utóbbi pár évben. Ha nagyon unatkoznál, el tudsz menni kondizni.


Több olyan dolog van, ami nem úgy működik, mint más településeken, de ezeket csak akkor tapasztalod meg, ha már 10 éve itt élsz.

2022. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!