Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez hobbi, hogy feleslegesen...

Ez hobbi, hogy feleslegesen autózott Kisújszállás utcáin?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy Debrecenbe lakok.


24-én este, az szombat volt ráadásul szenteste, a Debrecenből 19.35-kor induló vonattal elmentem Kisújszállásra, ahol 20.33-ra érkeztem. Majd onnan 23.25-kor induló vonattal jöttem haza Debrecenbe, ahová 00.23-ra érkeztem. Kisújszálláson majdnem 3 órám volt. Járkáltam a központban, Kisújszállás utcáin. Aztán egy szürke autó jőtt ment, egyik utcáról a másikra fordult, többször végigment több utcán, valami fiatal suhanc kölyök volt benne. Ez hobbi lehet? Valakinek az autózás is hobbi? Képes azért üzemanyagot venni, hogy körözön a városban?



2022. dec. 27. 21:18
1 2
 11/14 veterán vas ***** válasza:
100%

Mi van, ha összeveszett a barátnőjével aki első méregből elment otthonról sétálni, és ő pedig utána indult békülni?

De az is lehet, hogy eltünt a kutyája és azt kereste a környéken.

Vagy Te nem voltál még úgy, hogy kedved támadt autózni egyet?

2022. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó. Azt hiszed mindenkinek van jogsi, kocsi? Nem. Nincs autóm, meg jogsim sem.



Én gyakran felülök a vonatra és elmegyek vagy Ladányig, szenteste épp Kisújig, vagy máskor Szolnokig, oda-vissza vonatozok, senkihez nem megyek, csak elmegyek meg visszajövök. De ha már ott vagyok, elttök 2-5 órát járkálással. Én meg vonatjegyre költök, mert ez a hobbim. Más meg ezt tartaná hülye hobbinak.


De én szeretem a vonatokat és vonatfan is vagyok.

2022. dec. 28. 00:55
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Jóvan, még hányszor írod le ezt? A lőtéri kutyát sem érdekli hova és hányszor vonatozol.
2022. dec. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Köszönöm az értékes tájékoztatást, de egyáltalán nem gondoltam arra, hogy mindenkinek van jogosítvány és autója. (tudom, hogy nincs mindenkinek)

Cserébe viszont fogadd el, hogy akinek van, attól Te nem kérheted számon, hová, mikor, és milyen céllal autózik.

Tudod, mi sem kérdeztük, hogy Te mi a bánatért vagy ekkora vonatfan, és hogy miért vonatozásra költöd a pénzedet és az idődet.

Ilyen vagy, és kész.

Próbáld néha más szemszögből is meglátni a világ dolgait.

2022. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!