Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ez esküvőn...

Mit csináljak, hogy ez esküvőn ne történjen meg?

Figyelt kérdés

Csatarészeg leszek, ilyenkor előtörnek bennem a náczi hajlamok és elkezdek karlendíteni és a második világháborús történelemről beszélni az emberekkel.


Nyilván házibulikban ezt elnézik az emberek, mert a többségüket ismerem meg viszonozzák is, de lesznek számomra ismeretlenek az esküvőn.


Nem viccelek.



2022. dec. 28. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Kognitív terápiát kell alkalmazni magadon: az esküvőig sulykold magadnak gyakran, hogy annyira tiszteled az ifjú párt, hogy nem rondítasz bele a nagy napjukba ilyen önös hóbortokkal.

Vagy ne igyál annyit.

Vagy lépj le korán, és igyál máshol tovább.

2022. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a vőlegény
2022. dec. 28. 01:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja...! :-D

Akkor teljes alkoholmegvonás aznap, két hét múlva pedig pótlagzi csak a kamerádokkal!

2022. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem tudom mi történik velem ilyenkor.
2022. dec. 28. 01:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, csak tippem van. A nácziság végülis egy tekintélyuralmi rendszer volt, kemény szabályokkal, kemény emberekkel, nem tűrte az ellentmondást és nem félt érvényesíteni az akaratát. Talán úgy érzed tudat alatt, hogy nem hagytak/hagynak érvényesülni, és mikor a szesz kioldja a féket ebben nyilvánul meg, hogy te nem szívesen hagyod magad: a környezeted arcába egy agresszív rendszer jellemzőit, sztorijait tolod. De nem vagyok pszichológus, ez nem biztos.
2022. dec. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A te/ti esküvőtök. Ne mások miatt viselkedj valahogy (pl. hogy nem beszélgetsz történelemről). Olyanokat hívj meg akik jelenlétében nem érzed rosszul magad ha részeg vagy. Ha nem akarod már visszamondani a meghívásokat, akkor pár mondattal tájékoztasd őket mire számíthatnak és ennek tudatában jöjjenek. Egyébként a 3-as hozzászólásban lévőket alkalmazhatod.
2022. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező leinni magad.
2022. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A, Ne legyél csatarészeg.

B, Nagyon jó barátot kérj meg, hogy időben hatástalanítson.

C, Nagyon jó barátot kérj meg/készíts fel a sztálingrádi és/ vagy a kurszki csata ordítva és részletekbe menően történő kielmemzésére. Ha nagyon belemélyedtek, meg is van a program.

2022. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vőlegényként eleve nehezebb csatakrészegre innod magad, mert sokkal többet fogsz táncolni, és ha vannak fix programok is a lagzin, akkor azokban is résztveszel.


Én sokkal ittasabb voltam mások esküvőjén, mint a sajátomon. Nekünk eleve úgy nézett ki, hogy a polgári szertartás után (templomi nem volt) elmentünk fotózásra, mire visszaértünk, már előnyben volt a násznép néhány sörrel. Utána volt pl. nyitótáncunk, volt 3-4 hasonló program, volt kocsisos játék is, de mi rutinosabbak voltunk a többeiknél, csak a kocsist itattuk le. Közben majdnem végig táncoltunk feleségemmel, így nem csak hogy nem ittam sokat, a hatása sem votl durva.

2022. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút ne igyál, ez az első tippem. Vagy csak koccintsál és 1-1 korty. Illetve hogy úgy tűnjön hogy iszol mondjuk pezsgőt, hogy titokban a tiédben legyen gyerekpezsgő. :D senki nem mondja meg hogy mit iszol és a színe is olyan. Az esküvődet ne rontsd el.
2022. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!