Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt, hogy aki...

Miért gondolják azt, hogy aki hallgatag, visszahúzódó típus, az hülye is?

Figyelt kérdés
Én már többször megkaptam, mikor mondtam egy-egy jó dolgot, hogy "ki sem néztem volna belőled". Ettől degradálóbb mondat nem sok van egyébként, egyik legrosszabb, amit a másiknak mondhatunk. Kvázi azt jelenti, hogy eddig nem tartottalak elég okosnak.

2022. dec. 28. 09:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
59%

Senki nem gondolja ezt általában a csendesekről. Rengeteg zseni introvertált.


Valami más okból nézhetnek butának.


De egyébként, ha egy csendes ember megszólal, az meglepő. Nem feltétlenül a mondanivalódra mondták. Vagyis nem voltam ott, de ennyiből nekem nem jönne le, hogy butának néznek. Lehet buta vagyok. Attól függ mi az az egy-egy jó dolog, amit mondasz. Valami okosság?

2022. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%

Az az ember sem jobb, aki egész nap fossa a szót, de valójában sosem mond semmit.

Megkérdezted, hogy mire gondolt pontosan ennél a kijelentésnél, vagy te előre eldöntötted a fejedben, hogy butának tart? Anélkül, hogy tisztán lekommunikáltáok volna?

2022. dec. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Senki nem tartja hülyének az inrovertáltabbakat.. ha meg mégis, az csak arra az illetőre nézve nem jelent jót, aki így gondolja
2022. dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű azért mondta, mert csúnya is vagyok. Ez a kombó már elég arra, hogy hülyének nézzenek.
2022. dec. 28. 09:31
 5/34 anonim ***** válasza:
52%
Jó hát igazából tényleg elég hülyének tűnsz.
2022. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
18%
#4 méghogy nem élünk náci társadalomban
2022. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a megnyilvánulásaid miatt néznek hülyének. Például a 4-es kommentedben sincs sok értelem.
2022. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%

Nekem itt falun mondta ezt egy romagyerek, idézem, hogy: ki nem néztem volna belőled...

Én, aki Bp-ről költöztem vidékre(de minek), őseim Svábok voltak.

A kokéró meg úgy néz ki, hogy még az Iszlám államban is ha jelentkezne, be nem vennék, mert visszafejlődne a szervezet vagy 1000 évvel...

2022. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%

#7 Tévedsz. Az egy rendkívül fontos adalék volt a helyzet megértéséhez.

Ilyen világot élünk.

2022. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

Egy szép emberhez automatikusan az okosságot társítják.


Ez tény.

2022. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!