Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt, hogy aki...

Miért gondolják azt, hogy aki hallgatag, visszahúzódó típus, az hülye is?

Figyelt kérdés
Én már többször megkaptam, mikor mondtam egy-egy jó dolgot, hogy "ki sem néztem volna belőled". Ettől degradálóbb mondat nem sok van egyébként, egyik legrosszabb, amit a másiknak mondhatunk. Kvázi azt jelenti, hogy eddig nem tartottalak elég okosnak.

2022. dec. 28. 09:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
68%
És egyébként okos vagy szerinted? Mivel tudod alátámasztani?
2022. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
87%

Én is tapasztaltam hasonlót. Csendes, nyugodt ember vagyok, de ha jól érzem magam valakivel vagy egy társasággal akkor extrovertált leszek.


Alapból ha meglátnak egy csinos nőt akkor sokan azt gondolják hogy szép, de buta.


Az is lehet hogy egyszerűen úgy nézel ki mint aki a világáról nem tud, tőlem egyszer egy randin megkérdezte a pasi hogy tudom-e mi az a fish & chips, mutatta a képet az ételről. Mondtam hogy persze tudom, de olyan rossz érzést keltett bennem, miért gondolta hogy egy ilyen népszerű alap ételt ne ismernék, kb.mindenki tudja mi az.


Pedig sok témához hozzászólok, van véleményem stb.


Egyszerűen azt látják hogy elvagy a saját kis világodban.

2022. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Mert nem merünk felszólalni, nem merünk kiállni önmagunkért. De ha esetleg megszólalunk, akkor meg azt hiszik sokan, hogy megvadultunk.

Pedig nem mindig az a jó fej, aki tapos, tipor előrefele...

2022. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
18%
#33 Tudod, teljesen más a megítélés. Ha egy hallgatag ember véletlenül felemeli a szavát, akkor egyből agresszív pszichopatának fogják tekinteni.
2022. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!