Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy feltűnési...

Létezik olyan, hogy feltűnési függőség?

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem igen.
2022. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Az ugyanaz, mint a feltűnési viszketegség = magamutogatási mánia?
2022. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Én is ebben szenvedek a Chadekre/szép emberekre kihegyezett kommentjeimmel.
2022. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen: bárhogyan, de neki szerepelnie kell, megmutatnia önmagát.
2022. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Darius- ***** válasza:
31%
Igen, mert nekem is lételem.
2022. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nevezzük nemes egyszerűséggel szeretethiánynak.
2022. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az illető a kutyájával jár versenyekre és a Facebookot rakja tele vele, napi több posztot is kipakol róla és mindenhová odaírja, hogy az ő kutyája a legtökéletesebb királylány ezer smileyval meg a kutya teljes törzskönyvi nevét, korát, a kutyája szülei nevét meg a kutyája tenyésztője nevét és odaírja, hogy köszöni neki a csodakutyát +azt, hogy épp hol jártak, mit csináltak. Mindennap több poszthoz ugyanezt kiírja.

Ha meg épp nincs mit kitennie, akkor az emlékeztető eseményeket osztogatja meg, hogy ez meg az történt egy vagy két éve ÉS ahhoz is még külön kiírja ugyanazt a szövegeket.

Meg amikor valaki meg akarta simogatni, megkérdezte szabad-e, azt mondta, nem lehet, nem arra való, hogy idegenek simogassák, csak csodálni szabad meg irigykedni és ezt ki is írta, hogy mennyi irigy ember van, nem tud örülni az ő csodakutyájának, mikor gyakorlatilag lenyomja a torkukon napi 200*, hogy milyen csodálatos a kutyája és ők milyen menők. Minden áron tudatni akarja a világgal, hogy nincs náluk jobb a világon és éreztetni mindenkivel, hogy rajtuk kívül minden kutya és gazdi hangyaf@szt se ér.

2022. dec. 29. 06:26
 8/9 anonim ***** válasza:
És ez a te életed melyik területét befolyásolja?
2022. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem mesélték, megmutatták, hogy mit gondolok erről az emberről és ez jutott eszembe, hogy feltűnési függősége van, gondoltam megkérdem van-e ilyen és ha igen, akkor leírtam, hogy miért gondolom, hogy az lehet neki.
2022. dec. 29. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!