Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néztek vissza?

Miért néztek vissza?

Figyelt kérdés
Segítettem motorosként egy csajnak mert az út közepén tök részegen esett kelt, és felültettem a motoromra majd biztonságos helyre vittem. Jöttek utána a társaság többi két tagja két férfi. Rendesek normálisak voltak, megköszönték hogy segítettem. A lány egyfolytában nézett rám, szerintem tetszettem neki na mind1 ebbe nem folynék bele. Majd tovább álltak mentek el. Én a motorral megfordultam, és a visszapillantó tükörben láttam hogy a lány, a két fiatalember vissza nézett rám teljes testtel és néztek engem. Szóval miért fordultak vissza, miért néztek rám mindnyájan állva voltak. Mindegyik rendes volt, nem voltak bunkóak .. Egyébként a lány ült fel saját maga a motoromra. kíváncsiságból kérdezem amúgy. Szóval nem nagyon érte,m.

2023. jan. 2. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Istenem, hogy egyesek milyen piszlicsáré hülyeségeken képesek kattogni, néha az eszem megáll. 1000 oka lehet, nem k*rvára tökmindegy az neked?
2023. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, halasak voltak.
2023. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem mindegy
2023. jan. 2. 23:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert te voltál a csaj és a motorost hagytad ott -.-
2023. jan. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem érted? Én voltam a motoros,és egy lánynak segítettem. Olvasd el újra
2023. jan. 3. 01:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Fura kicsit,de nem tudom miért.Ne foglalkozz vele.Lehet nem is téged néztek,hanem a lányt,hogy jól van-e,vagy ilyesmi.
2023. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Atya ég. Lehet tőlük is ilyen baromságokat kerdeztél azért.
2023. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem tőluk semmit. A lánynak segítettem, utána jöttek ismerősei. Megköszönték a segítséget, majd elmentek. Én is indultam el, mikor jó 50 méter múlva vissza néztem 1 másodpercre, és láttam hogy ezek visszafordult a néztek engem. Ennyi történt
2023. jan. 3. 18:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Tehát visszafordultak, álltak egy helyben és néztek. Ennyi az egész dolog.
2023. jan. 3. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!