Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért nincsenek...

Magyarországon miért nincsenek ilyen emberek?

Figyelt kérdés
pl egy film sorozat zenéjét hallgatva ugyanazokat az érzéseket érzik és irják le a külföldi kommentelők amiket én érzek miközben hallgatom a zenét.
2023. jan. 3. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
??
2023. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Hat akkor irj kulfoldiekkel
2023. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
??
2023. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
??
2023. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
??!!
2023. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, nincsenek érzéseim.
2023. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"akkor irj kulfoldiekkel"


Az lesz.

2023. jan. 3. 19:33
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Azt hiszem értem a kérdésed (már ha jól értelmezem😅). Tehát a magyarokból más érzelmeket hoz ki valami (zene, film etc.) mint külföldön az emberekből és inkább velük tudnál azonosulni.


Én pl.nem is olvasom hogy itthon mit gondolnak az Avatár 2.részéről, 99%-ban utálkozós kommentek özönlenek róla, de majdnem 1.5B dollárt hozott eddig világszerte szóval ne az legyen döntő hogy itthon hogy szólnak le valamit, mert ez magyar mentalitás. Soha semmi nem szokott tetszeni🙄 Remélem jól sikerült értelmeznem a kérdésed.

2023. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
??
2023. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom ezzel a felfogással, hogy amit általában te kommentekben látsz, az egy lagoritmusok által épített buborék, szelektált közösségek összessége. Ha valóban érdekel az emberek véleménye a topkommenteken felül, akkor rendezd időrend szerint a kommenteket. Úgy is mondhatjuk, hogy azok a valódi kommentek.

A másik része a dolognak - ha akarná a YouTube, akkor sokkal jobban ráfeküdhetne a helyi közösségek építésére funkciókkal. De ez nem mostanában fog megtörténni. Nézd meg, hogy a magyar CPM (néző utáni reklámbevételi arány) a norvégénak ötvened része, azaz nehéz monetizálni azt, hogy mondjuk a magyar Youtube felhasználók otthonosan érezzék magukat.


Remélem valamennyire érthető volt, hogy mire gondolok. Röviden arra, hogy a kérdésednek ugyan van valóságalapja, de úgy érzem, hogy két szempontból is illúzióra épül: 1. csak a buborékot, meg a visszhangkamrát látod általában 2. nehezen alakulnak ki egészséges lokális közösségek, mert ezek globális platformok, amiknek nem feltétlen ez áll fókuszában.


Egyébként van egy csomó platform, ahol vannak magyarok, csak hát ez olyan, mint egy-egy új területet telepesekkel meghódítani. Meg sajnos ezt az egész web2-s naív álmot, hogy majd az internet lesz a szabadság netovábbja, az információ sztrádája, ezt nem csak itthon, de világszinten is tönkreverte az internetbe' beözönlő plebs.

2023. jan. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!