Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ajánlanátok olyan helyet a...

Ajánlanátok olyan helyet a Tisza-parton, ahol lehet fürdeni és nincsenek emberek?

Figyelt kérdés

Horvátországban nagyon elterjedt a melltartó nélkül napozás. Ott egyrészt ez teljesen megszokott, másrészt könnyen talál az ember elhagyatott partszakaszt.

Én emberek között nem szeretném levenni, ezért mindig kerestem olyan helyet, ahol nem volt senki és melltartó nélkül tudtam napozni illetve fürdeni a barátommal.


Magyarországon - főleg a Tisza-parton - van ilyen elhagyatottabb hely, ami azért fürdésre is alkalmas?


Félreértések elkerülése végett: nem nudistastrandot keresek! A barátomon kívül más előtt nem fogom levenni.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)



2022. aug. 17. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, nyáron azért az egész folyón zajlik a vízi élet , szóval az egy dolog, hogy a parton tényleg sokfelé senki sincs, de a víz felől…
2022. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!