Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett minden 2. csaj vega?

Miért lett minden 2. csaj vega?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Most ez a divat. Gondoltam már rá hogy ha randizni hívok valakit akkor mostantól az lesz az első hogy gyorsétterembe viszem ahol eszem a marhaburgert legalább hármat magamba tolva. Ha ez nem okés a csajnak nincs több dolgunk egymással. 😁
2023. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Miért divat húst zabálni?
2023. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezz meg minden második csajt, ha ez ennyit tesz az életedhez, hogy foglalkoznod kell vele.
2023. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Te miért vagy vega?
2023. jan. 4. 11:46
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Mennyi frusztrált lúzer van akik gyűlölnek már attól is ha nem úgy eszel mint ahogy ők, nem cigizel vagy valamit nem pont úgy csinálsz mint ők, pl nem ugyanakkor kelsz vagy nem ugyanúgy dolgozol. Pl 1 amit kifejtett, tök általános hogy ezt tényleg így gondolják.
2023. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek 5. De a világ, a környezet, ezek az emberek nem fognak változni sajnos. Csak mi tudunk.
2023. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én viszont egyáltalán nem értelek titeket. A kérdésem melyik részében olvastátok, hogy gyűlölöm, kinézem, lúzernek tartom, elítélem a vegákat? Csak szimplán egyre több ember választja ezt az életmódot és kíváncsi vagyok miért. Nem kell rögtön agresszívkodni meg mártírkodni hogy mindenki utál mert nem azt csinálod mint ő
2023. jan. 4. 12:18
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

7 Akinek nem inge....

A kérdésedben nem volt benne, de attól még sokan ilyenek. Én meg azokat nézem világ lúzerének akik szerint nem lehet valamit máshogy csinálni. Ha te nem ilyen vagy minek veszed magadra?

2023. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Csak a tinik között divat a vega, mert még nem látnak bele az életbe és unatkoznak, meg felvágnak a többiek előtt hogy ők bizony vegák és nagyon különlegesek.
2023. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert itt általában a kérdésre válaszolnak a kérdezőnek és a "mennyi lúzer van" kezdés mintha a kérdezőre irányult volna
2023. jan. 4. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!