Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan férfi aki anyagilag...

Olyan férfi aki anyagilag kevésbé sikeres, hogy nézhet ki fiatalabbnak?

Figyelt kérdés

Volt gimis osztálytársam. Aki igazából egzisztenciális értelemben semmire nem vitte. Nem úgy értem hogy szakadt csöves, meg tengődik. De még autóval őt soha nem láttam, bicajjal jár gimi óta meg gyalog. Beszéltem vele, jövőre 40 de csak lakásbérlésre futja neki, miközben mindenkinek osztályból legalább saját lakása, sokunknak már családi háza van.


Semmilyen komoly sikert nem tud felmutatni, egzisztenciát stb.


Akkor hogy lehet hogy külsőre viszont ilyen kisimult, alig van ránc az arcán, sportos, semmi pocak vagy elhízás, izmos.


Szóval nekem ez nem stimmel, ilyen külseje annak szokott lenni ennyi idősen akinek az egzisztenciája komolyan meg van alapozva.



2023. jan. 7. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Tudta hogy mire viheti és nem stresszelt rá a pénzhajhászásra!
2023. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok


gének

munkakör

2023. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azért néz ki fiatalabbnak, mert gyalogol, biciklizik, használja az izmait, nem stresszel, nincs felelős egzisztenciája, nem aggódik a presztízsen, békében él önmagával és nem foglalkozik másokkal! :)


Az anyagiak hajszolása sok embert tönkre tesz. Valaki meg meg tud elégedni azzal is, amije van!

2023. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez lesz az a férfi, aki majd osztálytalálkozón csak néz hogy hányan haltak már meg az osztályából, infarktus, agyvérzés miatt, amit a stressz okozott.


Az alaszkai indiánok mai utódjai is sokáig élnek, de egy városi európai ember szemével nézve már TV-n keresztül halál az az élet. Szóval ilyen sorsok vannak, ki mit akart magával kezdeni.

2023. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van az a mondás, hogy fiatalon feláldozod az egészséged a pénzért, idősen meg a pénzed az egészségért. Na ő nem tette.
2023. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, sportolni nem csak teremben lehet.
2023. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk míg te tespedsz a 20 éves audi-dban lenézés közben, addig ő a napi bringázással formában tartja magát. Azt meg nem látod, hogy mire fordítja a pénzét, lehet azért él albérletben és jár bringával, mert sokkal többet fordít az egészségére. Emellett genetika, stressz stb stb.
2023. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sok nyers gyümölcsöt, zöldséget ehet.
2023. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem amortizálta le a hajsza az anyagi javak után meg egy házsártos feleség.
2023. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Genetika. Semmi koze ahhoz, amit te irtal
2023. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!