Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok, szoktátok a barátnőite...

Csajok, szoktátok a barátnőitekkel kitárgyalni hogy kinek melyik pasi tetszik az ismerőseitek közül?

Figyelt kérdés

Pl hogy szerintetek melyik pasi mennyire jóképű, milyen a testük, fenekük, melyikkel bújnátok ágyba legszívesebben, közös ismerősök, barátok, munkatársak közül, vagy csak akiket láttok az utcán.


Vagy ez csak a férfiaknál szokott lenni inkább?



2023. jan. 7. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Kicsit off, de:


"milyen a testük, fenekük"


Ti tényleg megnézitek a fiúk fenekét?

2023. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2023. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Igen.

És megnézzük a férfiak fenekét.

2023. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A feneküket én nem nézem.
2023. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szinglin igen, mókás volt tudni egymásról, hogy kiért van oda épp és nézni, hogy alakulnak a dolgok (vagy hogy nem).


A páromról nem áradozom, másnak tudom, hogy unalmas. :)

2023. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én mindig is kíváncsi voltam hogyan zajlanak az ilyen beszélgetések a nőknél. Mennyivel más mint a férfiaknál.
2023. jan. 7. 19:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Mármint ha tetszik nekünk valaki, akivel mondjuk már alakul is/szeretnénk, hogy alakuljon, azt biztosan megbeszéljük, update-eljük egymást a fejleményekről stb.

De olyan, hogy random ismerőseink külsejét értékeljük csak úgy, olyan nincs.

Aztán az, hogy “kivel bújnánk ágyba legszívesebben” - én pl. csak akkor kezdek el ilyen szinten vonzódni valakihez, ha már érzelmileg kötődöm hozzá, alakul köztünk valami stb, és a barátnőim nagyrésze ugyanilyen.

Ha valakinek tetszik valaki, arról is csak megbeszéljük, hogy ki szerint helyes és ki szerint nem, de nem úgy beszéljük ki az egyes testrészeit, mintha egy darab hús lenne. Ezt a részt sose értettem a férfiak/fiúk beszélgetéseiben, mert mi nagyon nem is beszélünk róluk.

2023. jan. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Ha valakinek tetszik valaki, arról is csak megbeszéljük, hogy ki szerint helyes és ki szerint nem, de nem úgy beszéljük ki az egyes testrészeit, mintha egy darab hús lenne. Ezt a részt sose értettem a férfiak/fiúk beszélgetéseiben, mert mi nagyon nem is beszélünk róluk."


És ha mondjuk strandon vagytok akkor se szoktatok a testrészeikről beszélni? Mondjuk hogy "De mogfognám a fenekét, vagy megcsókolnám a hasát" A férfiak közül se mindenkire jellemző ez egyébként.

2023. jan. 7. 19:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmivel nem másabb
2023. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

"Mondjuk hogy "De mogfognám a fenekét, vagy megcsókolnám a hasát"


😆😆😆, fúj, egy idegennek?


"férfiak közül se mindenkire jellemző ez egyébként"


Hála az égnek az apró kegyekért.


Ezért kezdtem el minél kevesebbet barátkozni. Azt hittem, tinikorban oké, de felnőttként nemcsak ilyen qrva unalmas beszélgetések vannak, de meg kell keresni a hozzád illő társaságot.

2023. jan. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!