Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ezzel?

Mit tehetnék ezzel?

Figyelt kérdés
Mindig azon kapom magam, hogy már megint teljesen mást csinálok, mint amit kellene. Elkalandozok, nem tudok figyelni, semmi kedvem a mindennapi teendőimhez. Egyáltalán nem haladok és így állandóan csak halogatom a dolgokat.

2023. jan. 8. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Miket kellene megcsinálnod?


Próbáld úgy, hogy megfogadod, hogy "na ezt most megcsinálom" és utána valami jutalomban részesíted magad. Ami lehet bármi ami jól esik.

2023. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Olyat kérdezel aki a gép előtt ül és itt válaszolgat a gyakorin kérdésekre ahelyett hogy azt csinálná ami a dolga. :)

Csinálj egy feladatlistát és tegyél mellé határidőket, mikorra minek kell elkészülnie és azt rendszeresen ellenőrizd és próbáld meg követni. Ha csak az van előtte, hogy meg kellene csinálni ezt meg azt és amazt is, akkor úgy jársz mint én ma, hogy a 3 hét helyett 12 órád lesz arra a feladatra amihez 4 nap is kevés lenne. És még most se kezdtem bele.

Amikor én magam írom le kisebb feladatokra bontva, hogy minek mikorra kell elkészülnie és ezt újra meg újra kezembe is veszem, akkor tud beindulni az a hajtóerő ami miatt meg is csinálom.

Nekem alap természetem a halogatás, ezen kell úrrá lenni határidőkkel és emlékeztetőkkel. Ha csak az egész végső határidejét látom akkor az utolsó pillanatig halogatom.

2023. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!