Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiányoznak a hallucinációim?

Hiányoznak a hallucinációim?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek, ami blokkolja a hallucinációkat, de úgy érzem, hogy így unalmas az életem. Teljesen kreatívnak éreztem a hallucinációimat, és magamat is akkor, de most teljesen üres vagyok így. Folyton azon gondolkodom, hogy kikell dobni a gyógyszereket és újra átélhetek mindenr

2023. jan. 8. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Tehát arról van szó, hogy pszichózisod van és gyógyszert szedsz rá, hogy a mindennapi teendőidet el tudd végezni. Sok művésznek van pszichotikus betegsége, amit kifejez művészeti alkotásaiban. Tehát pl ha szeded a gyógyszereket és végzed a teendőidet, hétvégente ,vagy amikor ráérsz, nem szeded és valami kifejező tevékenységet folytatva: festés, zenélés, írás, stb. kifejezed a halucinációidat, akkor még valami érdekeset is alkothatsz. Remélem nem vagy ön vagy közveszélyes, mert akkor inkább élj unalmasan, csak ne árts senkinek.
2023. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem őket. Az anyagi sík amiben le van zárva az emberek jelentős százaléka baromi üres és unalmas. A tudatuk is olyan lassú mint a kő. Sokan ha meditalnak se éreznek semmit, én meg repülök a világok között. :)buli
2023. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!